2. juuni
Vastutustundliku Ettevõtluse Foorum tunnustas tänavu 49 Eestis tegutsevat ettevõtet, avalikku organisatsiooni ja MTÜd, kes hoolivad ümbritsevast ning soovivad panustada ühiskonda rohkemgi, kui seadus nõuab. Kuldmärgise said 34 ettevõtet, teiste seas DPD Eesti, AS Eesti Raudtee, TS Laevad OÜ ja AS Tallinna Sadam.
Tallinna lennujaamas teenindati maikuus 273 996 reisijat. Viie kuu lõikes on reisijate arv mullusega võrreldes kasvanud 22%. Lendude keskmine täitumus mais oli 75%, mis on 4% kõrgem võrreldes eelmise aastaga.
Forus hakkab lepingu jõustumisel pakkuma Tallinna lennujaamale teenust, mille hulka kuulub patrullteenus lennujaamas, pääslate mehitamine ja nende teenuste tegevust korraldava juhtimiskeskuse töö. Tegemist on ettevõtte ajaloo ühe mahukaima ja olulisema hankelepinguga.
TS Laevad OÜ lisa- ja asendusparvlaev Regula tegi 1. juunil hooaja esimese reisi. Eelmised suvehooajad on näidanud, et Regula roll on kasvavate sõidukite ja reisijate mahtude teenindamisel ülimalt oluline, kuna 75% suursaartele reisijatest liigub just Virtsu-Kuivastu liinil.
Laupäeval, 3. juunil on Tallinnas endisesse Põhjala kummikuvabrikusse rajatud Põhjala tehase avamispidu, kus avatakse ka Alexela uus elektriautode laadimispunkt. Avamispäeval saab seal elektriautosid laadida hinnaga 1 s/kWh eest.
Liitu Logistikauudiste uudiskirjaga!
Tõnu TrammLogistikauudised.ee juhtTel: 52 777 80
Anu SoometsSündmuste programmijuht Tel: 5164397
Rain JüristoReklaamimüügi projektijuhtTel: 6670 077