2. dets
Paar nädalat tagasi Transpordiameti peadirektorina tööle asunud Priit Sauk tunnistas intervjuus logistikauudistele, et probleeme, mis teda uues ametis "laual ootasid", on seinast-seina: alates teede-ehitajate võimalikust pankrotistumisest kuni sadamate võimaliku jäätumise ja lennuohutuse järelelevalve sertifikaadist ilma jäämise võimaluseni välja.
Logistikauudised.ee toetajad:
Rail Baltic Estonia kuulutas välja esimese hanke põhitrassi ehitamiseks. Uue hankega selgub rahvusvahelise raudtee Eesti osa esimene ehitaja.
Viimaste õiguslike arengute tõttu Euroopa Kohtu heitkoguste skandaalis on Euroopa tootjate diiselmootoriga sõidukite omanikud rohkem kui kunagi varem ohus, et nende sõidukid kõrvaldatakse kasutusest, teatab advokaadibüroo Klauberg.
Tuleva aasta teises pooles käivituv Soome Kemi biotoodete tehas hakkab kasutama kõige kaasaegsemaid tehnilisi lahendusi. Näiteks puidu saabumist tehasesse korraldavad süsteemid tuginevad tehisintellektil ja masinnägemisel. Tehase rajaja, Metsä Group tutvustas lahendusi lähemalt.
Konkurentsieelis on tulevikus kindlasti nendel ettevõtetel, kes on uudsete protsesside juurutamisega varem alustanud, kuna see võimaldab teha tööd efektiivsemalt, vähendada vigasid ja omada reaalajas ülevaadet andmete kohta, kirjutab Waybilleri arendusjuht Kert Kaspar Tammaru.
Tööriistad
Tõnu TrammLogistikauudised.ee juhtTel: 52 777 80
Anu SoometsSündmuste programmijuht Tel: 5164397
Rain JüristoReklaamimüügi projektijuhtTel: 6670 077