Soome õnnetuste uurimiskeskus (OTKES) avaldas fotod Eura kopteriõnnetusse sattunud helikopteritest. Õnnetuse tõttu hukkusid teiste seas tuntud Eesti ettevõtjad.
Edela-Soomes Euras põrkasid laupäeval kokku ja kukkusid alla kaks helikopterit, mille pardal oli teiste seas kaks tuntud Eesti ettevõtjat. Soome politsei kinnitusel hukkusid kõik kopterites olnud inimesed.
Laupäeval Soomes toimunud kopteriõnnetuses hukkusid esialgsetel andmetel ettevõtjad Oleg Sõnajalg ja Priit Jaagant. Mõlemad olid omas valdkonnas Eesti ühed olulisemad ärimehed.
American Airlinesi reisilennuk ja USA armee helikopter Black Hawk kukkusid Potomaci jõkke pärast õhus toimunud kokkupõrget, teatab Reuters. Õnnetus leidis aset 29. jaanuari õhtul Washingtonis Ronald Reagani nimelise lennujaama lähedal, lennujaam on suletud kuni 31. jaanuari hommikuni.
Tallinna ja selle lähiümbrusesse on viimastel aastatel lisandunud sadu tuhandeid ruutmeetreid uusi laopindu. Logistikaparke, mis pakuvad 200–300m² suuruseid ladusid, on turul piisavalt, kuid alla 100m² suuruste laopindade leidmine on endiselt väljakutse. Väikepindade vähesust leevendavad Everaus Kinnisvara vastvalminud lao- ja stock-office-pinnad Lennuradari teel, mis on rajatud just mikro- ja väikeettevõtjate vajadusi silmas pidades.