23. sept
Mere- ja raudteevedude pikad tarneajad on sundinud aina rohkem ettevõtteid kaaluma võimalust tuua kaup Hiinast kohale mööda maanteed. Esmapilgul absurdne mõte aga segastel aegadel karm tegelikkus, kui vaadelda ühe Skandinaavia suurettevõtte näidet.
Logistikauudised.ee toetajad:
Liitrise sisepõlemismootoriga autode nõudlus kahekordistus augustis võrreldes eelmise aasta sama perioodiga, selgub Moller Auto müügiandmetest Baltikumis. Autoeksperdid selgitavad, et inimesed otsivad ilmselt üha enam liikumislahendusi, mis säästavad raha ja on keskkonnasõbralikumad.
Valitsus andis heakskiidu majandus- ja taristuminister Riina Sikkuti ettepanekule luua 2023. aasta 1. jaanuarist majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumi haldusalasse uus asutus nimega Riigilaevastik, mis hakkab haldama ja arendama riigile kuuluvaid veesõidukeid.
Rahvusvaheliste kullerteenuste pakkuja DHL Express teavitas 1. jaanuaril 2023 jõustuvast hindade korrigeerimisest. Kasv Eestis on +14,9% võrreldes 2022. aastaga.
Sel nädalal alanud IAA tarbesõidukite messil pälvis järjekordse „Rahvusvaheline Aasta Kaubik 2023“ auhinna Volkswagen ID. Buzz Cargo, mis erakordselt sai tiitli juba kontseptsiooniautona enne seeriamudeli müügile jõudmist.
Tööriistad
Tõnu TrammLogistikauudised.ee juhtTel: 52 777 80
Anu SoometsSündmuste programmijuht Tel: 5164397
Rain JüristoReklaamimüügi projektijuhtTel: 6670 077