18. mai
MKMis kuu aega ametis olnud merenduse asekantsleri eestvedamisel tuleb juuni teisel nädalal esmakordselt kokku meremajanduse ümarlaud, mis toob ühe laua taha riigi, ettevõtjad, merendusalased ühendused ja merendusentusiastid, et töötada koos Eesti kui mereriigi tervikliku arengu suunas.
Logistikauudised.ee toetajad:
Telia avas esmaspäeval, 17. mail Tartu Lõunakeskuses koostöös Viljandi tehnoloogiaettevõttega Cleveron oma esimese iseteenindusesinduse. Maailmamastaabis ainulaadse lahendusega on võimalik tutvuda pilootprojekti korras augustikuu keskpaigani.
Tallinna Sadama sõnul tohib alates maist nende sadamavaldustes teha laevakerede veealuste pindade puhastust ja muid töid ainult sel juhul, kui sealt tulevad jäätmed kokku kogutakse. Otsus on järjekordne samm kestliku arengu strateegias muutumaks Läänemere kõige keskkonnasõbralikumaks sadamaks, teatas Tallinna Sadam.
Briti odavlennufirma Ryanairi mulluse majandusaasta kahjum oli rekordiline, aga ettevõte usub, et nüüd algab taastumine.
Kuigi eelmisel aastal riigilt 29,7 miljonit eurot tegevuskulude katteks ja diiselrongide liisingumakseks saanud Elroni aastaaruanne näitab ligi miljoni euro suurust ärikahjumit, lõpetas raudteeveofirma Elroni esindaja teatel aasta siiski plussis.
Tööriistad
Tõnu TrammLogistikauudised.ee juhtTel: 52 777 80
Anu SoometsSündmuste programmijuht Tel: 5164397
Rain JüristoReklaamimüügi projektijuhtTel: 6670 077