2. veebr
Logistikasektor on viimasel kolmel aastal tegutsenud pigem selles kategoorias, kus on läinud hästi, kuid nüüd ootavad ees keerulisemad ajad, kirjutab AS Schenker Baltikumi peadirektor ja ELEA nõukogu liige Janek Saareoks. Millised on tema valimiseelsed soovitused poliitikutele, et sektor neist raskustest ilma suuremate kaotusteta läbi tuleks?
Logistikauudised.ee toetajad:
AS Tallink Grupp vedas 2023. aasta jaanuaris 338 194 reisijat, mida on 86% võrra enam võrreldes eelmise aasta jaanuariga.
Laevanduse mõju merekeskkonnale ei piirdu vaid heitgaaside ja saasteainetega, selgub keskkonnaministeeriumi ja majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumi tellitud uuringust. Laevad mõjutavad mereelustikku ka liigse müra ja tehisvalgusega ning nende sõitmisest tekkivate lainete ja hoovustega.
Tallinna Kaubamaja Grupp AS tütarettevõtja TKM Auto OÜ allkirjastas ASiga Auto 100 kavatsuste protokolli, mille kohaselt tütarettevõtjast KIA Auto UAB saab lisaks KIAdele ka Škoda edasimüüja Leedus.
Lähinädalatel avaneb taas võimalus küsida toetust elektriautode ostuks. Uuendusena saab seekord toetusega soetada ka kastirattaid. Taotluste vastuvõtmise alguse kuulutab Keskkonnainvesteeringute Keskus välja lähiajal.
Tööriistad
Tõnu TrammLogistikauudised.ee juhtTel: 52 777 80
Anu SoometsSündmuste programmijuht Tel: 5164397
Rain JüristoReklaamimüügi projektijuhtTel: 6670 077