18. okt
Aastakümneid transpordiäris tegutsenud ettevõtja Viido Laane otsustas oma firma Veopartner OÜ masinate mootorid seisma jätta ja äri kinni panna. „Sel tegevusel ei ole täna enam mingisugust mõistlikku mõtet,“ ütles ta.
Logistikauudised.ee toetajad:
Vaieldamatult kõige rohkem (enam kui 40%) kasutatud autosid tuuakse Eestisse Saksamaalt. See pole ka üllatav, sest tegemist on Euroopa suurima kasutatud autode müügi turuga, kirjutab kasutatud autode ajaloo kohta aruandeid pakkuv veebiplatvorm carVertical.ee.
Põhiliselt kiipide puudusest tekkinud tarneraskuste tõttu müüdi septembris Euroopa Liidu riikides vaid 718 598 uut sõiduautot, mida on 23,1% vähem võrreldes möödunud aastaga.
Gaasituru aastakonverentsil leiti, et maanteevedude ja ühistranspordi sõidukite üleminek gaasile, eelkõige kodumaisele jäätmetest toodetud rohegaasile, tähendaks olulises koguses heitmete vähendamist, edendaks ringmajandust ning püsib konkurentsivõimeline ka kallinenud gaasi hinna olukorras.
Alates 15. oktoobrist on meditsiinifirma Confido kodulehe kaudu kättesaadav rahvusvaheline andmebaas, mis vahendab teistesse riikidesse reisijate jaoks värskeimat infot nii siht- kui transiitriikidesse sisenemise reeglitest ja piirangutest.
Tööriistad
Tõnu TrammLogistikauudised.ee juhtTel: 52 777 80
Anu SoometsSündmuste programmijuht Tel: 5164397
Rain JüristoReklaamimüügi projektijuhtTel: 6670 077