27. juuli
16-aastat Statoilis ja Circle K-s töötanud ning neist viimased 9 aastat ettevõtte juhatuse liikme ja peadirektori ülesandeid täitnud Kai Realo lahkub augustis ametist. Realo viimane tööpäev on 19. augustil, tippjuht ei tee saladust ka oma uuest väljakutsest.
Logistikauudised.ee toetajad:
TS Laevad otsustas 27. juulist 29. juulini teenindada Rohuküla-Heltermaa liini parvlaevadega Tiiu ja Leiger ning Virtsu-Kuivastu liini parvlaevadega Piret ja Regula. Öösel vastu reedet toimub taas parvlaevade vahetus, Tiiu suundub Saaremaa liinile ning Regula Hiiumaa liinile.
Linnaõhuliikluse teerajaja Volocopter ja maailma suurim logistikafirma DB Schenker teatasid, et said valmis kavandi elektriliste kaubadroonide kasutamiseks maapealse logistikategevuse teenindamiseks.
Bassadone Automotive Nordic grupp laiendab oma Baltikumi jaemüügiäri ning avab Läti pealinnas Riias uue müügisalongi. Uue müügisalongi avamine on selge samm kontserni jõulisest fookusest tugevdamaks esindatavate brändide positsioone Baltikumi regioonis.
Leedu vedajad on krahhi äärel: valitseb totaalne veokijuhtide põud, kuna aastane kvoot kolmandatest riikidest pärit juhtide tööle lubamiseks sai täis juba mais. Kaks kuud kestnud ootamise järel teatas valitsus, et seda ei tõsteta, otsust võis mõjutada hiljuti avaldatud ajakirjanduslik dokumentaaluurimus Leedu vedajatest kui 21. sajandi orjapidajatest.
Tööriistad
Tõnu TrammLogistikauudised.ee juhtTel: 52 777 80
Anu SoometsSündmuste programmijuht Tel: 5164397
Rain JüristoReklaamimüügi projektijuhtTel: 6670 077