7. mai
Kullerfirmadel on head ajad ja seda tõestavad ka nende kasvunumbrid: viimase nelja kuuga on kaks suuremat kullerteenuseid pakkuvat firmat kasvatanud oma käivet enam kui kolme miljoni euro võrra, selgub kullerteenuste värskest kvartaliraportist.
Logistikauudised.ee toetajad:
Hindade tõus hoogustus aprillis 1,9 protsendini. Pool hinnatõusust tulenes transpordi kallinemisest. Lisaks bensiinile kasvas kasutatud autode ja jalgrataste maksumus, kirjutab Swedbanki vanemökonomist Liis Elmik.
Pandeemia ajal peamiselt evakuatsiooni ja meditsiinilise lennutranspordi valdkonnas opereerinud Jetflite teatab, et huvi tellimuslendude vastu on taastumas. Uueks avanemiseks valmistudes otsustas ettevõte hakata pakkuma madalama süsinikuemissiooniga lendusid.
Seoses koroonaviirusest tingitud terviseriskidega on valitsus otsustanud pikendada siseruumides ürituste korraldamise piirangut esialgu teadmata ajaks, mistõttu lükkub tänavu mõõtmisele ja mõõdikutele keskenduv 8. Pärnu Tarneahelakonverents "Mõõdame!" edasi septembrisse.
Tallinna Linnatranspordi gaasitarne hanke võitnud Bioforce OÜ ehitab Aravetele kaasaegse ja keskkonnasõbraliku biometaani tootmisüksuse. Investeeringu kogumaksumus on 4 miljonit eurot ja uus jaam peaks tööd alustama järgmise aasta alguses.
Tööriistad
Tõnu TrammLogistikauudised.ee juhtTel: 52 777 80
Anu SoometsSündmuste programmijuht Tel: 5164397
Rain JüristoReklaamimüügi projektijuhtTel: 6670 077