Globaalses logistikas tegutseva Eesti päritolu maksu- ja tollitehnoloogiaidu Eurora Solutions’i tootejuhina alustas novembris tööd Pedro Gallardo, kellel on 10 aastat kogemust rahvusvaheliste tehnoloogiafirmade ehitamisel ja skaleerimisel.

- Eurora Solutions’i tootejuhina alustas novembris Pedro Gallardo.
- Foto: Eurora
Euroraga liituma kutsusid Gallardot ettevõtte suured eesmärgid ja globaalne ambitsioon. "Kogu piiriülese kaubanduse ja logistikaga seotud protsesside lihtsustamine, impordi ja ekspordi deklareerimine, maksude kogumine ja maksete haldamine on keeruline ning võib mõjuda igavalt, ent need protsessid on võtmetähtsusega, et kõikide tarbijate elu muutuks lihtsamaks," põhjendas Pedro Gallardo.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Aasta Logistikategu 2022 žürii valis 11 kandidaadi seast välja kolm finalisti, võitja kuulutatakse välja 8. detsembril toimuval logistika aastakonverentsil.
Masinõppepõhine piiriülese kaubanduse maksu- ja tollitehnoloogiaidu Eurora Solutions alustab koostööd maailma juhtiva pakiveoettevõttega DPDgroup, et parandada DPD kvaliteeti ja vastavusprotsesse piiriülese kaubanduse automatiseerimisel ning vähendada tollitöötluskulusid.
Masinõppepõhine e-kaubanduse maksu- ja tollitehnoloogiaidu Eurora Solutions siseneb USA turule ja palkas e-kaubanduse tippeksperdi Chris Lentjesi sealset laienemist juhtima. Chrisil on üle 20-aastane e-kaubanduse ja logistikakogemus globaalsetest ettevõtetest nagu DHL ja Pitney Bowes.
Logistikatehnoloogiaettevõte Feeport teatas sel nädalal koostöö alustamisest Hollandi tolliameti uue e-kaubanduse tollideklaratsiooni süsteemiga DECO (Douane Ecommerce). Varasemalt on koostöölepe sõlmitud UPSi ja Soome ettevõttega EAS Project. Ettevõtte kaasasutaja Haiti Arendi selgitab Feeporti plaane põhjalikumalt.
Aasta 2025 tõi Euroopa teemaksusüsteemidesse mitmeid uuendusi. Järgnevatel kuudel on neid oodata veelgi - mitmed riigid uuendavad tehnoloogiat ning paljud lisavad CO₂-põhiseid tasusid veokitele, et täita ELi kliimapoliitika eesmärke. See tähendab, et maanteeveofirmad peaksid juba täna mõtlema seadmete uuendamisele ja uute reeglitega kohanemisele, et tagada vastavus nõuetele ja säästlikkusele.