23. okt
Kütusekontserni Alexela Group kaasomanik Heiti Hääl ütles Delovõje Vedomosti korraldatud majandusfoorumil, et EL keskkonnanõuded ei ole autovedajatele meeltmööda, sest Eesti veokipark sarnaneb pigem surnuaiaga.
Logistikauudised.ee toetajad:
Keskkonnainvesteeringute Keskus (KIK) otsustas rahastada nelja miljoni euroga Tallinna Transpordiameti taotluse, mille järgi hakkavad 2021. aasta algusest sada linnaliinidel sõitvat bussi kasutama Eestis toodetud biometaani ehk biogaasi.
Majandusminister Taavi Aas ütles Delovõje Vedomosti korraldatud majandusfoorumil, et turismifirmade aitamine on miljardi dollari küsimus ja vastust sellele otsib terve maailm.
Riia lennujaam ja airBaltic sõlmisid sel nädalal koostöömemorandumi Läti siseministeeriumi ja valitsusväliste organisatsioonidega, milles kohustuti tegema aktiivset koostööd inimkaubanduse ennetamisel.
BLRT Grupi tütarettevõte Marketex Marine ehitas ja andis oma kauasele partnerile, Norra ettevõttele AKVA group, üle unikaalse 800-tonnise kalakasvatuspargase. Pargase lõppklient on Norra kalakasvatusettevõte Norway Royal Salmon.
Tööriistad
Tõnu TrammLogistikauudised.ee juhtTel: 52 777 80
Ana TilksonReklaamimüügi projektijuhtTel: 545 60 150