Mullu müügitulu kaotanud autotranspordiettevõte Lajos AS plaanib tänavu autoparki uuendada, avaldab ettevõte värskes majandusaasta aruandes.
AS Lajos omanik Einar Vallbaum.
  • AS Lajos omanik Einar Vallbaum.
  • Foto: Andras Kralla
Lajose põhitegevus on transporditeenuste osutamine ja suurema osa tegevusest moodustavad siseriiklikud veod.

Seotud lood

Saated
  • 07.10.20, 15:27
Veofirmade jaoks on koroona juba üle-eelmine mure
2020. aasta sügisel pole autotranspordiettevõtete akuutne mure mitte koroonapandeemia, vaid juhikaartide kriis ja tõusnud üleveohinnad, selgub seekordsest „Äripäeva TOPi“ saatest.
Uudised
  • 29.03.21, 14:25
Einar Vallbaum lahkus ERAAst, uus president on Jaak Kivisild
ERAA-s on viimastel kuudel toimunud suured muutused: 21. jaanuaril kutsuti usalduse kaotuse tõttu juhatusest tagasi Toivo Kuldkepp, samast päevast on uueks tegevjuhiks Andres Tootsman. Eelmisel nädalal esitas lahkumisavalduse nõukogu esimees Einar Vallbaum, kelle asemele valiti Jaak Kivisild.
Uudised
  • 24.08.20, 10:03
Autovedajate reeglid läksid tükk maad karmimaks
Reedel jõustusid Euroopa liikuvuspaketi esimesed nõuded, mis seavad karmimad piirangud töötajate töö- ja puhkeajale, nende rikkujaid ähvardavad ka trahvid.
  • ST
Sisuturundus
  • 16.06.26, 15:24
Mööbel ei jõua kohale iseenesest: kuidas logistika määrab e-poe kliendikogemuse
Kui rääkida e-kaubandusest, kiputakse mõtlema veebilehele, toodetele ja hinnale. Tegelikult sünnib kliendikogemus sageli hoopis viimasel kilomeetril – siis, kui kaup jõuab ostjani. Eesti ühe tuntuma mööbli e-poe Mööbel1 jaoks on logistika ettevõtte vereringe ning selles mängivad olulist rolli Mercedes-Benz Sprinterid.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele