23. nov
Mulluste majandustulemuste põhjal koostatud ekspedeerimis- ja agenteerimisfirmade edetabelis ei andnud meretranspordile keskendunud ettevõtted tänu taevasse kerkinud mereveohindadele konkurentidele mingeid võimalusi: selle äriga tegelevad põhitegevusena koguni kuus esimest edetabeli ettevõtet.
Logistikauudised.ee toetajad:
Välisministeerium koostöös majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumi ning transpordiametiga saadab täna, 25. novembril Ukrainasse Žõtomõri oblastisse üheksa bussi.
Kui aasta tagasi soovisid rohkem kui pooled Eesti autoomanikud kasutada lamellrehve, siis tänavu kaldub eelistus taas naelrehvide poole. Soojad talved panevad inimesi eelistama lamelle, külmad aga naelrehve, selgus If Kindlustuse uuringust.
Eesti suurima elektriautode laadimislahenduste pakkuja Enefit Volt klientide seas tehtud küsitlusest selgus, et 84% särtsusõidukite kasutajatest on oma valikuga väga rahul, kuid sooviks rohkem kiir- ja ülikiirlaadimisvõimalusi kaupluste juurde.
Autode ajaloo aruannete platvorm carVertical viis läbi uuringu, et tuua välja riigid, kus kasutatud autode ost on seotud kõige suuremate riskidega. Eesti kasutatud autode turg on endiselt Euroopa üks vähem läbipaistvamaid, hullem on olukord vaid Rumeenias, Leedus, Ukrainas ja Lätis.
Tööriistad
Tõnu TrammLogistikauudised.ee juhtTel: 52 777 80
Anu SoometsSündmuste programmijuht Tel: 5164397
Rain JüristoReklaamimüügi projektijuhtTel: 6670 077