9. dets
Eesti riigile kuuluv raudtee-ettevõtte Operail müüs ära Ukrainas asuvad rendivagunid. Konkursil osales 20 ettevõtet ning parimaks osutus kahe osaleja kombinatsioon – ettevõtted Fortior Capital Ukrainast ja Teslar Trans Eestist. Kokku kirjutati lepingud alla 522 vaguni müügiks. Tehingute kogusumma on 6,51 miljonit eurot.
Logistikauudised.ee toetajad:
Täna, 9. detsembril läks Ukrainasse teele 11 bussi koos generaatorite ja elektritarvikutega, et aidata taastada transporditeenust ja tagada ukrainlaste toimetulek karmides talveoludes.
Mercedes-Benzi müügi- ja teenindusettevõte Veho AS sõlmis tütarettevõtte Silwi Autoehituse AS-iga ostu-müügilepingu, mille kohaselt liigub erisõidukite ehitamisele spetsialiseerunud Silwi Autoehitus uute omanike kätte.
Itella Estonia transpordi ja pakivedude direktori Rauno Parrase hinnangul näeme pakiautomaatide võidupaigaldamist Eestis ka edaspidi.
Eesti riigis juhitakse ettevõtteid äriseadustiku ja aktsionäride otsuste, mitte meedia vahendusel kõlavate loosungite järgi, kirjutasid Operaili juhatuse liikmed.
Tööriistad
Tõnu TrammLogistikauudised.ee juhtTel: 52 777 80
Anu SoometsSündmuste programmijuht Tel: 5164397
Rain JüristoReklaamimüügi projektijuhtTel: 6670 077