Jaanipühade perioodil, kuupäevadel 21.–25. juuni reisis mandri ja suursaarte vahel 75 492 inimest ja 28 942 sõidukit. Reisijaid oli 3% enam ja sõidukeid 5% enam kui 2023. aasta samal perioodil, teatab TS Laevad.

- TS Laevade teatel suuri järjekordi ei tekkinud.
- Foto: Andras Kralla
Nii reisijate kui sõidukite arv on perioodi 21.-25. juuni rekord. Varasem suurim reisijate arv, 73 332 inimest, pärines 2019. aasta jaanipühadest, see number ületati nüüd 3%. Varasem suurim sõidukite arv, 27 527, pärines möödunud aastast, mis ületati 5%.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Eesti ettevõtted kaotavad igal aastal tuhandeid eurosid lihtsalt seetõttu, et nende ladudes seisab tühja õhku. Samal ajal on tehnoloogia ja targad laolahendused jõudnud sinnamaani, et iga kuupmeetri saab päriselt teenima panna. Laomaailma tegevjuht Ruth Selirand ja tootemeeskonna juht Joel Joa ütlevad otse: nutikas ladu ei ole kulu, vaid kasumit kasvatav süsteem, kus tööjõudu kulub vähem, varud liiguvad kiiremini ja iga otsus põhineb andmetel, mitte kõhutundel.