• 15.10.21, 11:49

IKEA hoiatab tarneraskuste eest

Rootsi mööblihiid IKEA teatas, et kaupade tarnega on raskusi ka järgmisel aastal, vahendab Financial Times.
Ikea kauplus Peterburi teel.
  • Ikea kauplus Peterburi teel.
  • Foto: Liis Treimann
Ühtlasi on IKEA viimane suurematest mööblitootjatest, kes on hoiatanud, et tarneprobleemid kestavad veel edaspidigi. IKEA Interi ehk IKEA brändi omaniku juht Jon Abrahamsson Ring teatas, et praeguse seisuga paistavad jätkuvat probleemid kaupade saadavuse ning toormaterjali kättesaadavusega. Ring lisas, et kriisi alguses ei osatud arvata, et tarneprobleemid nõnda kaua kestavad.

Seotud lood

Uudised
  • 22.03.21, 10:42
IKEA avab planeerimis- ja tellimispunkti ka Tartus
Detsembris avatav 1000 ruutmeetrine IKEA punkt Tartus Lõunakeskuses loodab pakkuda külastajatele inspiratsiooni ja praktilisi lahendusi näidistesaali abil ja ühtlasi saavad soovijad IKEA spetsialistidega konsulteerida.
Uudised
  • 15.03.21, 09:37
IKEA uus keskus valmib tuleva aasta sügiseks
Nordecon AS ja Viljandi Real Estate OÜ allkirjastasid lepingu IKEA kontseptsioonipoe ehitustöödeks Tallinna lähistel asuva Rae valla Kurna külas. Lepingu maht on 23 miljonit eurot, millele lisandub käibemaks. IKEA kaupluse avamine on kavandatud 2022. aasta sügisele.
Uudised
  • 30.04.21, 10:22
IKEA keskuse avamist Eestis rahastab Swedbank
Swedbank ja IKEA sõlmisid lepingu ettevõtte uue kontseptsioonipoe ehitustööde rahastamiseks ja teiste kaupluse avamisega kaasnevate kulude finantseerimiseks. IKEA kauplus avatakse Tallinna lähistel Kurna külas 2022. aasta sügisel.
  • ST
Sisuturundus
  • 09.09.25, 11:48
Andmetark juhtimine: Kuidas kõhutunde asemel usaldada fakte ja võita konkurente?
Kas oled kunagi teinud äriotsuse, tuginedes vaid kõhutundele? Tõenäoliselt küll. Ettevõtluses on intuitsioonil oma koht, kuid tänapäeva kiiresti muutuvas majanduskeskkonnas võib see osutuda petlikuks. Kuidas teha vahet tundel ja tegelikkusel? Vastus peitub andmetes. Andmetark juhtimine ei ole enam pelgalt suurkorporatsioonide pärusmaa, vaid edu võti igas suuruses ettevõttele.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele