Kütusemüüja Olerex valdusfirma Aqua Marina AS sõlmis lepingu KOOL Latvija tanklaketi ostuks Lätis, ettevõtte strateegiline eesmärk on saada Läti juhtivaks tanklaketiks.
"Heade naabrite lätlastega seob meid aastatepikkune tõhus koostöö," märkis Aqua Marina juhatuse liige Antti Moppel Riias pärast lepingu allkirjastamist. "Nüüd Läti kütuseturule sisenedes loome oma turujõu, kogemuste ja innovatiivsusega lisaväärtust mitte ainult KOOL Latvija tanklaketile, vaid anname uue arengutõuke kogu Läti kütusesektorile. Meie strateegiline eesmärk on saada Läti juhtivaks kütusefirmaks."
Ilma raha kulutamata on võimalik teha tööstus-, transpordi- ja põllumajandusettevõtete konkurentsivõimesse reaalne investeering, kirjutab Olerexi osanik ja juhatuse liige Antti Moppel.
Olerex ehitab käesoleva aasta juuniks Saue linna piirile, Tallinna ringteele uue täisteenindusjaama. Ehitustegevus on alanud ja olemasolev tankla lammutatud. Klientide teenindamine jätkub ajutiselt paigaldatud müügipaviljonis.
Eesti suurim kütusemüüja Olerex kavatseb aasta lõpuks oma jaamadesse paigaldada kuni 50 innovaatilist diagnostikakeskust, mille abil saavad auto omanikud iseseisvalt oma sõidukile diagnostikat teostada.
Tallinna ja selle lähiümbrusesse on viimastel aastatel lisandunud sadu tuhandeid ruutmeetreid uusi laopindu. Logistikaparke, mis pakuvad 200–300m² suuruseid ladusid, on turul piisavalt, kuid alla 100m² suuruste laopindade leidmine on endiselt väljakutse. Väikepindade vähesust leevendavad Everaus Kinnisvara vastvalminud lao- ja stock-office-pinnad Lennuradari teel, mis on rajatud just mikro- ja väikeettevõtjate vajadusi silmas pidades.