21. jaanuar 2019

Alexela kaardiga saab nüüd tankida ka Rootsis

Preem tankla Rootsis.
Autor: Preem
Alates eelmise nädala reedest hakkas Alexela lisaks Lätile, Leedule ja Poolale pakkuma oma äriklientidele tankimisvõimalust ka Rootsis, kus on peamiseks koostööpartneriks Preem tanklakett.

„Rootsi laienemise vajadus on seotud kütuseaktsiiside tõusuga Eestis. Siinsed vedajad, kes sõidavad Rootsis, korraldasid autojuhtide vahetuse varasemalt selliselt, et vahetuse või puhkuse ajaks sõideti autoga Eestisse, mille üheks põhjuseks oli ka oluliselt madalama hinnaga tankimine. Rahaline sääst oli tagatud arvestades isegi laevapileti hinda," selgitas Alexela juhatuse liige Alan Vaht.

"Täna, kus diislikütuse aktsiis on võrreldes 2015. aastaga tõusnud üle 25%, on Eesti ja Rootsi kütusehindade vahe oluliselt väiksem ning vedajatel puudub majanduslik mõte sõita autodega Eestisse. Nii on transpordiettevõtted mänginud ümber ka oma veomarsruute. Tulles vastu klientide soovidele otsustasime laieneda oma tankimisvõimalustega Rootsi turule."

Ärikliendid saavad Rootsi partnerite juures tankida mugavalt, kasutades Alexela Maksekaarti. Partneriks Rootsis on sealne suurim kütusefirma Preem, kuhu kuulub ka ligi poolsada Saifa kaubamärgiga tanklat. Täpsem info tanklate, kaartide ja soodustuste kohta on üleval Alexela Oili kodulehel.

Alaxela on oma klientide tankimisvõimalusi aasta-aastalt laiendanud. 2017. aasta novembris hakati pakkuma tankimisvõimalust 127-s Läti tanklas, millele tuli täiendus 2018. aasta jaanuaris 193 Leedu tanklaga ning samal aastal lisandus Poola 2382 bensiinijaamaga.

Eelmise nädala reedest alates lisandus Alexela partnertanklate hulka 408 Rootsi jaama. Koos Eestis paiknevate Alexela nime kandvate tanklatega saavad ettevõtte ärikliendid tankida nüüdsest kokku seega 3214-s tanklas. Eraklientide tankimisvõimalus kehtib täna lisaks Eestile Lätis ja Leedus.

Jaga lugu
Logistikauudised.ee toetajad:
Tõnu TrammLogistikauudised.ee juhtTel: 52 777 80
Anu SoometsSündmuste programmijuht Tel: 5164397
Rain JüristoReklaamimüügi projektijuhtTel: 6670 077