Tanel Raig • 15 märts 2013
Jaga lugu:

Komisjon otsib Transpordi Ametiühingule uut juhti

Transpordi Ametiühing on moodustanud komisjoni uue juhi kandidaatide eelvaliku tegemiseks. Uus juhatuse esimees valitakse 25. aprilli Transpordi Ametiühingu konverentsil.

Transpordi Ametiühing on moodustanud kuueliikmelise komisjoni, mille ülesandeks on uue esimehe leidmiseks sihtotsingu läbiviimine, samuti kandidaatidega kohtumine ja eelvalik konverentsiks. Transpordi Ametiühingu endine juht ja kuni uue juhi valimiseni selles ametis jätkav Peep Peterson kinnitas, et komisjon on võtnud eesmärgiks kohtuda vähemalt viie inimesega. „Kõik neist ei pruugi muidugi ametiga nõustuda,” ütles Peterson ja lisas, et kandidaatide nimesid kindlasti ei avalikustata.

Komisjoni kuuluvad Transpordi Ametiühingu volikogu esimees Eiki Nestor, juhatuse esimees Peep Peterson, juhatuse liikmed Olav Karu ja Evald Lass ning töötajad Eha Sass ja Aare Kübarsepp. Kuna komisjoni kuulub ka Eiki Nestor, siis tunnistas Peterson, et Nestor ise enam juhi kandidaatide nimekirjas ei ole. „Oleme nüüd jah pisut realistlikumas faasis,” kommenteeris Peterson.

Transpordi Ametiühingu uus juhatuse esimees valitakse konverentsil 25. aprillil. Uus juhatuse esimees loodetakse ametisse saada alates 1. maist. Kuni selleni jätkab Peep Peterson ühingu juhtimist poole kohaga. Peterson peab Tra nspordi Ametiühingu juhi koha maha panema, kuna valiti Ametühingute Keskliidu juhiks.

Jaga lugu:
Seotud lood
LOGISTIKA UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad logistikauudised igal nädalal enda postkasti.

Logistikauudised.ee toetajad:

Tõnu Tramm
Tõnu TrammLogistikauudised.ee juhtTel: 52 777 80tonu@logistikauudised.ee
Hedi Meigas
Hedi MeigasSündmusedTel: 5384 5159hedi.meigas@aripaev.ee
Lilia Roos
Lilia RoosReklaami projektijuhtTel: 585 485 10lilia.roos@aripaev.ee