Volkov: las elektriautode tanklad disainivad eestlased

Joel Volkov, Teenindusmajanduse Koja asutajaliige paneb riigile ette, et loodava elektriautode laadimistaristu laadurite ja sellega seonduvad disainilahendused võiksid teha Eesti tootedisaineritelt.

Reklaamiagentuuri Der Tank juhi Joel Volkovi sõnul on CO2 kvootide müügitehingu ühe osana rajatava elektriautode laadimistaristu näol tegu riikliku suurprojektiga, millel on Eesti riigile tugev rahvusvaheline turunduslik ning mainet kujundav mõõde.

"Eesti tootesdisainerid suudavad vajadusel luua silmapaistva disainiga laadureid ja muid nähtavaid taristu osiseid. Eesti riigil on täna kindlasti võimalus seada rahvusvahelise taristuhanke üheks eeltingimuseks Eesti loomepotentsiaali kasutamise. Loodan kogu südamest, et sedapuhku toetab riik loomemajandust ka reaalsetes tegudes, mitte sõnades,” selgitas Volkov Teenusmajanduse Koja ettepanekut. "Eesti saab esimeseks riigiks maailmas, kus elektriautosid on võimalik  kogu riigi piires mugavalt laadida. See areng pälvib kindlasti laia rahvusvahelist tähelepanu ning me võime tulevikus mitmel pool meedias näha eestimaiseid elektriautode laadijaid, mida kasutavad paljud meid väisavad riigijuhid ja tippettevõtjad." Tema sõnul pole suurtootjad veel laadimistaristu disainile väga palju tähelepanu pööranud.

Teenusmajanduse Koda on mullu loodud vabatahtlik teenusmajanduses ja teabeettevõtluses tegutsevaid ettevõtteid koondav organisatsioon.

Jaga lugu:
Seotud lood
LOGISTIKA UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad logistikauudised igal nädalal enda postkasti.

Logistikauudised.ee toetajad:

Tõnu Tramm
Tõnu TrammLogistikauudised.ee juhtTel: 52 777 80
Ana Madismäe
Ana MadismäeReklaamimüügi projektijuhtTel: 545 60 150