Tallinna Sadam plaanib tuuleparkide ootuses investeerida mitukümmend miljonit
Tallinna Sadama juht Valdo Kalm.
Autor: Andras Kralla
Tallinna sadama juhatuse esimees Valdo Kalm rääkis, ettevõte tahab meretuuleparkide ehitamisest ja hooldamisest osa saada ning plaanib selleks investeerida kümneid miljoneid eurosid. Sealjuures plaanib ettevõtte rajada tuuleparkide ehituse teatamiseks mõeldud spetsiaalse kai.
Kalm rääkis Äripäeva raadio hommikuprogrammis ka sellest, miks olid Tallinna Sadama majandustulemused kolmandas kvartalise endiselt nõrgad ning milliseid prognoose tehakse järgmiseks aastaks. Samuti tuli juttu börsifirma finantsjuhi Marko Raidi lahkumisest, dividendipoliitikast ning kohtuvaidlusest Tallinkiga.
Juhime tähelepanu, et Sul on õigus keelata oma kontaktandmete kasutamine samasuguste toodete või teenuste otseturustuse tegemiseks võttes Äripäevaga ühendust aadressil [email protected] või telefonil 667 0099.
Jaga lugu
Liitu Logistikauudiste iganädalase uudiskirjaga, et ükski oluline teema valdkonnas ei jääks märkamata.