Tallinna Sadam kasvatas teises kvartalis nii käivet kui ka kasumit, kuid pandeemia mõjutab jätkuvalt tulemusi, kirjutas ettevõte börsiteates.

- Tallinna Sadam tegi eelmisest aastast parema teise kvartali, kuid samas oli ka võrdlusbaas madalam pandeemia piirangute tõttu.
- Foto: Andras Kralla
Tallinna Sadama müügitulu oli teises kvartalis 24 miljonit eurot, kasvades võrreldes eelmise aasta sama ajaga 8%. Samuti kerkis kontserni korrigeeritud EBITDA teises kvartalis 11 miljoni euroni, mis oli 9% suurem. Kasumiks kujunes 1,7 miljonit eurot võrdlusperioodi 0,8 miljoni euro suuruse kahjumi asemel.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Igas ärivaldkonnas leiab hulgaliselt ettevõtteid, kes väidavad end olevat usaldusväärsed. Aga kes seda tegelikult kinnitab? Alates 2023. aastast on sellele vastus selgem kui kunagi varem: Infopank väljastab andmepõhise Usaldusväärse Ettevõtte sertifikaadi, mis tõstab ettevõtte usaldusväärsust nii klientide, partnerite kui tööturu silmis.