• 10.07.23, 15:14

HHLA TK Estonia testib Muuga sadamas autonoomseid sõidukeid

Saksa logistikakontserni Hamburger Hafen und Logistik AG (HHLA) tütarettevõte HHLA TK Estonia ja Saksa autonoomsete masinate arendaja FERNRIDE testisid Muuga sadamas HHLA TK Eesti terminalis autonoomseid sõidukeid.
FERNRIDE autonoomne sõiduk Muuga sadamas.
  • FERNRIDE autonoomne sõiduk Muuga sadamas.
  • Foto: Fernride/HHLA
Praeguseks on lõppenud projekti esimene etapp – jaanuarist alates testiti Muuga sadama terminalis automatiseeritud konteinerite käitlussüsteemi, selle töökindlust ja sobivust püstitatud ülesannete täitmiseks. Positiivsete testitulemuste järel alustati FERNRIDE süsteemide integreerimist logistikafirma tööprotsessidesse. Põhirõhk tuli nüüd suunata terminali töötajatele ja nende kaasamisele.

Seotud lood

Uudised
  • 05.07.23, 09:30
HHLA TK Estonia paigaldas kahe laohoone katusele päikesepaneelid
HHLA TK Estonia paigaldas sel kevadel Muuga sadamas kahe laohoone katusele päikesepaneelid, mille toodanguga on päikeselistel kuudel võimalik katta märkimisväärne osa üldkaupade terminali elektrivajadusest.
Uudised
  • 03.07.23, 16:35
Majandustulemused | HHLA TK Estonia jõudis kasumisse, käive ja mahud kasvasid
HHLA TK Estonia tuli eelmisel aastal kahjumist välja, kaupade ja konteinerite käitlemise mahud ja müügitulu näitasid kasvu, selgub värskest aastaaruandest.
  • ST
Sisuturundus
  • 29.04.25, 11:20
Nutikas ladu loob konkurentsieelise: Nixor aitab luua täielikult automatiseeritud logistikalahenduse
Tänapäeva ärikeskkonnas, kus kiirus, täpsus ja paindlikkus määravad edu, on logistikast saanud ettevõtte konkurentsivõime tuum. Nutikas ladu pole enam pelgalt kuluefektiivne lahendus – see on strateegiline eelis, mis aitab ettevõttel eristuda, kasvada ja kiiremini reageerida turu muutustele.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele