Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Euroopa ja Hiina vahel avati maailma esimene süsinikneutraalne kaubalennuliin

DB Schenker alustas koostöös Lufthansaga aprillis iganädalaste regulaarsete Frankfurt-Shanghai kaubalendudega, milleks kasutatakse jätkusuutlikku ja süsinikuneutraalset lennukikütust.
Euroopa ja Hiina vahel avati maailma esimene süsinikneutraalne kaubalennuliin
  • Foto: Lufthansa
AS Schenker juhatuse liikme Kristo Vrageri sõnul on Schenker esimene logistikakontsern, mis pakub CO2-neutraalse lennutranspordi võimalust. „Süsinikuneutraalsete lendudega Frankfurdi ja Shanghai vahel säästetakse igal nädalal 174 tonni fossiilkütust,“ ütles Vrager.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 29.04.26, 12:55
Kas teadsite, et tõstukid ja laadurid vajavad liikluskindlustust ka kinnisel territooriumil
Liikluskindlustus on kohustuslik ka paljudele sellistele töömasinatele, millel puudub kohustus liiklusregistris registreerimiseks. See puudutab otseselt logistika- ja laondussektorit, kus igapäevaselt kasutatakse tõstukeid, laadureid ja muud liikuvat tehnikat. Sageli arvatakse ekslikult, et eravalduses kasutatav masin liikluskindlustust ei vaja, kuid tegelikkuses võib selle puudumine tuua kaasa märkimisväärse kulu.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele