Tanel Raig • 10. september 2013
Jaga lugu:

Viimane päev esitada töid konkursile Aasta Logistikategu 2013

Täna õhtuni saab esitada töid Aasta Logistikateo konkursile.

Aasta logistikategu valitakse tänavu sügisel 12. korda. Eesmärk on tunnustada oma tööle pühendunud logistikajuhtide saavutatud edu organisatsioonile püstitatud eesmärkide täitmisel.

Konkursile on oodatud kõik Eesti logistikaprofessionaalid. Osalemiseks saata oma Aasta Logistikateo lühitutvustus, vastates küsimusele: „Milline oli 2012/2013. aastal ellukutsutud ja rakendatud logistiline parendus, mis kasvatas teie ettevõtte efektiivsust, käivet, kasumit, tarnekindlust, varude ringlemiskiirust, klientide rahulolu, optimeeris tegevust ja aitas säästa kulusid?”

Logistikateenuste pakkuja ning transpordifirmade puhul võib konkursile esitada parenduse, mis on kasvatanud ettevõtte klientide vastavaid näitajaid. Võistlustöö kirjelduse palume koostada lakoonilises vormis ning see peab kindlasti andma vastused järgmistele küsimustele:

• Mis oli logistikateo eesmärk?• Milline oli logistikateo protsess?• Millised on tänaseks selgunud tulemused?

Aasta Logistikateo maksimaalselt 100 sõnast koosnevat tutvustust ootame hiljemalt 10. oktoobriks 2013 e-mailidele tanel.raig@aripaev.ee või sensei@sensei.ee

Kõigi kandideerivate Logistikategude seast valitakse zhüriiliikmete poolt välja kuni 10 finalisti. Zhürii koosseisu kuuluvad logistikaajakirjanikud ning PROLOGi juhatuse liikmed. Finaali pääsevaid töid tutvustatakse Äripäeva transpordirubriigi, Äripäeva kuukirjade „Logistika” ning „Transport ja Logistika” vahendusel. Samuti Äripäeva veebiversioonis.

Finaliste hinnatakse nii zhürii, kui Eesti logistikaavalikkuse poolt hääletamise teel. Sealjuures on zhürii otsusel 50% ning avalikkuse hinnangutel 50% osakaal. Võitja selgub kaalutud häälte summeerimisel. Punktide võrdse jagunemise korral saab määravaks zhürii otsus.

Kolme võidutöö esitlemine ja autasustamise tseremoonia toimub 13. novembril Tallinnas toimuva 15. Logistika Aastakonverentsi raames. 

Varasematel aastatel on Suure Auhinna pälvinud EVR Cargo, Eesti Logistikaklaster, DPD Eesti, SmartPOST, Magnum Logistics, A Le Coq, Lextrans/Autologistika, Sillamäe Sadam, DFDS Transport (praegune DSV Transport), Schenker ja Telema.

Konkursi Aasta Logistikategu 2013 kalenderLogistikateo esitamise tähtaeg: 10.10.2012. / sensei@sensei.ee leheküljel

Logistikateo maksimaalne maht: 100 sõnaLogistikategu saata aadressile: tanel.raig@aripaev.ee

Finalistide väljakuulutamine: 29.10.2013. Äripäeva Logistika kuukirjas ja www.logistikauudised.ee

Aasta Logistikategu 2013 võitja selgub: 13.11.2013. Logistika Aastakonverentsil

 

Jaga lugu:
Seotud lood
LOGISTIKA UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad logistikauudised igal nädalal enda postkasti.

Logistikauudised.ee toetajad:

Enimloetud
Tõnu Tramm
Tõnu TrammLogistikauudised.ee juhtTel: 52 777 80tonu@logistikauudised.ee
Roberta Lupp
Roberta LuppLogistikauudised.ee sündmusedTel: 5331 0510roberta.lupp@aripaev.ee
Lilia Roos
Lilia RoosReklaami projektijuhtTel: 585 485 10lilia.roos@aripaev.ee

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt