Jaana Pikalev • 29 november 2011

Eesti Posti juht lahkub ametist

Posti- ja logistikaettevõtte nõukogu rahuldas eelmisel nädalal juhatuse esimees Ahti Kallaste lahkumisavalduse.

Ettevõtte nõukogu näeb Eesti Posti arengus Kallastel olulist rolli. „Nõukogu hindab Ahti Kallaste panust ettevõtte arengusse ja avaldab talle tehtu eest tänu. Kallaste eestvedamisel on ettevõtte juhtimine muutunud oluliselt selgemaks ja efektiivsemaks, samuti on läbi viidud mitmed olulised projektid nagu postkontorite võrgu reorganiseerimine ja uute e-teenuste juurutamine,” ütles nõukogu esimees Meelis Atonen.

Atonen lisas veel, et austab Kallaste soovi suunduda eraettevõtlusesse.

Kallaste on töötanud ettevõttes viis aastat ning tõdeb, et nüüd on õige aeg teatepulk uuele juhile üle anda. „Minu senine Eesti Postis töötatud aeg on olnud kahtlemata põnev ja arendav, kuid lahkuda tuleb alati õigel ajal, et edasi liikuda ja vastu võtta uued väljakutsed,” kommenteeris Eesti Postist lahkumist Kallaste. „Ettevõtte postivõrgu kaasajastamine on jõuliselt käivitunud, kuid mitmed suured projektid, mis on alustatud, tuleb veel lõpule viia. Viie aasta jooksul on ettevõte muutunud efektiivsemaks. Julgen öelda, et sotsiaalsest ettevõttest on saanud äriettevõte.“

Ahti Kallaste viimane tööpäev ettevõttes on 29. veebruar, Kallaste asub tööle oma perekonnale kuuluvas firmas. Ahti Kallaste on varasemalt töötanud Riigikassa juhina ning Tallinna linna finantsdirektorina.

Detsembri alguses kuulutab Eesti Posti nõukogu välja konkursi uue juhi leidmiseks. Avaldusi kandideerimiseks saab edastada 16. jaanuarini 2012.

 Eesti Posti juhatusesse kuuluvad Ahti Kallaste ja Aavo Kärmas.

 

 

Jaga lugu:
Seotud lood
LOGISTIKA UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad logistikauudised igal nädalal enda postkasti.

Logistikauudised.ee toetajad:

Tõnu Tramm
Tõnu TrammLogistikauudised.ee juhtTel: 52 777 80
Ana Tilkson
Ana TilksonReklaamimüügi projektijuhtTel: 545 60 150