Jaga lugu:

Skuba Eesti kaebas Sampo panga võla pärast kohtusse

Veokite ja varuosadega tegelev Skuba Eesti OÜ kaebas Harju maakohtusse Sampo panga kaubamärgi all tegutseva Danske Bank AS-i.

Kohtuistungite registrist selgub, et istung toimub 9. juunil ja Skuba Eesti nõuab Sampolt võlga. Võla suurust ei ole täpsustatud.

Skuba Eesti juht Jüri Metsaorg ütles, et firma esindaja on Siim Roode, kelle poole tuleks kõikide küsimustega pöörduda. „See on puhas kohtuvaidlus ja minul ei ole selles küsimuses midagi lisada,“ ütles Metsaorg.

Skuba Eesti esindaja Siim Roode küll vastas Äripäeva kõnele, kuid ütles, et tal puuduvad kliendi volitused sel teemal rääkimiseks, ning seetõttu ei saa ta kinnitada ega ümber lükata väidet, et ta Skuba Eestit esindab.

Sampost öeldi Äripäevale, et pank ei tohi kommenteerida kliendiga seonduvat kolmandatele isikutele, kuna kogu teavet, mis on pangale teatavaks saanud tema kliendi kohta, käsitatakse pangasaladusena.

Skuba Group OÜ Tallinna esindus tegeleb varuosade jae- ja hulgimüügiga. Skuba Eesti OÜ tegeleb veokite-busside hoolduse ja remondiga.

Skuba Grupp on alustanud oma tegevust juba 1974. aastal. Skubal on esindused Eestis, Lätis ja Leedus. Samuti ollakse esindatud Valgevenes, Venemaa, Ungaris, Rumeenias, Poolas ja Soomes.

 

Jaga lugu:
LOGISTIKA UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad logistikauudised igal nädalal enda postkasti.

Logistikauudised.ee toetajad:

Enimloetud
Tõnu Tramm
Tõnu TrammLogistikauudised.ee juhtTel: 52 777 80tonu@logistikauudised.ee
Roberta Lupp
Roberta LuppLogistikauudised.ee sündmusedTel: 5331 0510roberta.lupp@aripaev.ee
Lilia Roos
Lilia RoosReklaami projektijuhtTel: 585 485 10lilia.roos@aripaev.ee