Sel nädalal toimuva XXVIII laulu- ja XXI tantsupidu „Iseoma“ sujuvaks korraldamiseks teeb Tallinn mitmeid muudatusi liiklus- ja ühistranspordikorralduses, et tagada peolistele turvaline ja mugav liikumine.
Kõige rohkem mõjutavad liiklust rongkäik, tantsupeo etendused ning kontserdid lauluväljakul.
  • Kõige rohkem mõjutavad liiklust rongkäik, tantsupeo etendused ning kontserdid lauluväljakul.
  • Foto: Sergei Zjuganov
Kalevi keskstaadioni ümbrusesse jäävatel tänavatel piiratakse ajutiselt liiklust juba alates reedest, 27. juunist. Piirangud puudutavad osaliselt või täielikult Võistluse, Staadioni, Püssirohu, Herne tänavaid ja Toonela teed. Läbipääs tagatakse suletud tänavalõikude elanikele ja korraldajate erilubadega sõidukitele.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 29.04.26, 12:55
Kas teadsite, et tõstukid ja laadurid vajavad liikluskindlustust ka kinnisel territooriumil
Liikluskindlustus on kohustuslik ka paljudele sellistele töömasinatele, millel puudub kohustus liiklusregistris registreerimiseks. See puudutab otseselt logistika- ja laondussektorit, kus igapäevaselt kasutatakse tõstukeid, laadureid ja muud liikuvat tehnikat. Sageli arvatakse ekslikult, et eravalduses kasutatav masin liikluskindlustust ei vaja, kuid tegelikkuses võib selle puudumine tuua kaasa märkimisväärse kulu.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele