• 29.12.10, 10:49
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Soome vedajad: oleme valmis uueks buumiks

Soome veondus kosus sügisel jõudsalt ja mahud on kriisieelsel tasemel.
Taastumine toimub kogu riigis ja ettevõtted teevad sektorisse võimsuse lisamiseks investeeringuid, kirjutab Pohjolainen.
Veofirma Kaukokiito tegevjuht Pekka Auramaa sõnul on mahud kriisieelsel tasemel. Tema sõnul on sektor uue buumi valmis.
„Viimane poolaasta elavnemine on olnud vilgas. Liigume majandusega ühes rütmis,“ lisas firma regioonijuht Pertti Puikkonen. Kriisist johtunud ümberkorraldusest ja restruktureerimisest on konkurents sektoris siiski tihe.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 29.04.25, 11:20
Nutikas ladu loob konkurentsieelise: Nixor aitab luua täielikult automatiseeritud logistikalahenduse
Tänapäeva ärikeskkonnas, kus kiirus, täpsus ja paindlikkus määravad edu, on logistikast saanud ettevõtte konkurentsivõime tuum. Nutikas ladu pole enam pelgalt kuluefektiivne lahendus – see on strateegiline eelis, mis aitab ettevõttel eristuda, kasvada ja kiiremini reageerida turu muutustele.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele