Tarbesõidukite müüjad ei usu, et ükski soodustus pikka aega madalseisus olnud müügiturgu enam üles aitab.
Tänavu aasta suuri soodustusi tarbesõidukite müügis klientidele enam ei pakuta. Uute tarbesõidukite müük on sarnaselt kogu uute autode müügituruga langenud viimaste aastate madalaimasse seisu. Turu elavdamist sooduskampaaniate abil müüjad enam ei ürita. Kui nõudlust ei ole, siis ei aita ka soodustused, ütlevad nad.
Mida tarbesõidukimüüjad alanud aastaks ennustavad, sellest loe just ilmunud Logistika kuukirja paberväljaandest.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Nii uusi sõidu- kui tarbeautosid müüsid automüüjad täna mais aasta kõrgeimal tasemel. Kaubaks läks Autode Müügi- ja Teenindusettevõtete Liidu (AMTEL) andmeil 769 sõidu- ja 123 tarbeautot.
Transpordiettevõtete jaoks on digimeerik ehk digitahhograaf olnud aastaid eelkõige kohustuslik seade, millega kaasneb suur hulk andmeid, aruandlust ja administratiivset tööd. Tegelikult peitub samades andmetes aga võimalus muuta kogu logistika juhtimine märksa kiiremaks, täpsemaks ja kuluefektiivsemaks.