Elektrooniliste dokumentide kasutamine logistilistes protsessides on üha kiiremalt kasvav teenus. Kasutajad on saavutatud efektiivsusega rahul ning ainsa kitsaskohana nimetataksegi seda, kui mõni tarnija-äripartner pole veel teenusega liitunud.
"Coca-Cola HBC Eesti Asi toetab IT-alastes küsimustes emaettevõte. Peamise investeeringu tegime igapäevasesse helpdesk-i ja riistvarasse, soetasime kaasaaegsed ja tulevikutrende arvestavad käsiterminalid,“ rääkis ettevõtte logistikadirektor Janek Popell.
Kõik Coca-Cola müügimehed kasutavad käsiterminale, mille kaudu edastavad klienditellimused otse infosüsteemi. „Suurkliendid edastavad elektroonilised kaubatellimused, millest meie infosüsteem genereerib kauba laadimislehe lao jaoks ning kaubaarve kliendi jaoks,“ selgitas Popell.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Tema sõnul tõi teenuse kasutama hakkamine kaasa tellimuste edastamise kiiruse, aga ka sisestatud tellimuste suurema täpsuse. „Lisaks säästame nüüd keskkonda kütusekasutuse vähenemise arvelt, kuna müügimehed saavad nüüd kontorisse tuleku asemel otse müügiringile minna,“ märkis ta.
Loe pikemalt tänasest Äripäevast.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Infologistikaga tegeleva Telema ASi tegevjuhi ja ühe omaniku Hele Hammeri sõnul aitas ettevõtte ekspordimüügi kümnekordsele kasvule kaasa Eestist müümise asemel kontorite loomine Lätti ja Leetu.
2025. aastal jõustuv mootorsõidukimaks sunnib paljusid ettevõtteid oma autoparki ümber hindama ning otsima uusi, kuluefektiivsemaid lahendusi. Üheks praktiliseks alternatiiviks on Eesti haagisetootja Brentex OÜ haagised, mis on täiustunud platvormhaagiste seeriaga. Uus platvormhaagiste seeria ühendab endas tugeva konstruktsiooni, nutika disaini ja põhjamaade tingimustele vastava vastupidavuse.