• 08.07.08, 16:46
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Euroopa muutub biokütuste impordist sõltuvaks

Euroopa Liidu siseste ressurssidega saaks katta ainult kolmandiku tulevikus transpordiks planeeritavast biokütusest, leidis Euroopa keskkonnaagentuur EEA
Aastaks 2020 peaks biokütustega katma 10% transpordis kasutatavast kütusest. Sellise tulemuse saavutamine eeldaks agentuuri järgi biokütuste suuremahulist importi väljastpoolt Euroopa Liitu, vahendab STT-Reutersit tänane Kauppalehti.
Reutersi käsutuses olev EEA raport on saadetud tutvumiseks ja arvamuste saamiseksEL liikmesmaadele. Transpordi energiakulust kõige rohkem 3,4 % saaks katta kuludes suhtes efektiivselt ja pidevalt biokütustega.
Keskkonnaagentuuri esindaja sõnul on see raport alles mustand ning lõppvariant peaks tulema alles septembris.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 19.05.25, 14:27
Liikluskindlustus töömasinatele: muudetud seadus nõuab ettevõtetelt suuremat tähelepanu
Alates 1. detsembrist 2024 hakkasid kehtima liikluskindlustuse seaduse muudatused, mis laiendasid kindlustuskohustust paljudele töömasinatele. Nüüd peab ettevõte arvestama, et isegi registreerimata tõstuk või murutraktor võib vajada liikluskindlustust – sõltuvalt tema tehnilistest omadustest ja kasutusviisist.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele