Iluravi läbinud kuuenda seeria välimusest pole mõtet rääkida, seda eriti muudetud pole, kuid auto kubiseb uudsetest tehnoloogiatest, kirjutas Äripäev.
Mingeid jooni on kuskil pamprites küll natuke silutud ja tulesid ka pisut kohendatud, kuid see pole muutnud auto välimuse hea maitse piiril kõikumist.
Sisu tahab aga silitamist ja kiitmist saada. Istmed on head ja embavad juhti nagu jaksavad. Käiguvalits on nagu viimastel mudelitel ikka - tavapärasest muutunud pigem kosmosesüstiku juhtkangiks. Keskkonsooli ülaosast vaatab juhile vastu suur ekraan, kuhu on võimalik kõikvõimalikke andmeid kuvada ja kõike autoga seonduvat iDrive-rullikuga juhtida.
Omaette teema on tehnoloogiate hulk, mis selles autos peidus on. Esiklaasile kuvatakse terve andmete kogumik, mis juhile vajalik. Öösel ja tegelikult ka päeval võib sisse lülitada infrapunakaamera, mis kuvab pildi keskkonsoolis olevale ekraanile. Sealt võib näha, kui mõni jalakäija on teele tulemas - see eraldab soojust kiirgavaid kehasid külmadest.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele