29. oktoober 2007
Jaga lugu:

Vaidlus aiaehituse üle segab Tartu maantee laiendamist

Maanteeamet ja majandusministeerium tahavad sundvõõrandada Tallinna–Tartu maantee laiendamisele jalgu jääva maatüki, sest ei saa nõustuda maaomaniku nõudega rajada tema kinnistu piirile uus lippaed.

Tallinna–Tartu maantee ääres Vaidasoo külas asuva Genrich Lukkoneni kodukrundi ees käib tee-ehitus, tegelikult pole riigil teelaienduseks vajalikku maad õnnestunud siiani mehe käest välja osta ja tööd käivad eramaal, kirjutas Postimees.

Maanteeamet alustas Tallinna–Tartu maantee ääres Rae vallas Vaidasoo külas elava Genrich Lukkoneniga läbirääkimisi 373ruutmeetrise tüki äralõikamiseks Lukkonenile kuuluvast elamumaa krundist juba kaks aastat tagasi.

Maanteeamet pakkus maa eest hüvitiseks algselt 100 krooni ruutmeetri eest, millega aga Lukkonen ei nõustu, kuna tema sõnul on see turuhinnast tunduvalt madalam ja aeda ka ei ehitata.

Küsimusele, kas maanteeameti maabüroo töötaja Tauno Seepter oli Lukkoneni nõutud aia ehitamise kokku leppinud või mitte, jättis maanteeameti peadirektori abi Tiina Reismann vastamata.

Jaga lugu:
LOGISTIKA UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad logistikauudised igal nädalal enda postkasti.

Logistikauudised.ee toetajad:

Enimloetud
Tõnu Tramm
Tõnu TrammLogistikauudised.ee juhtTel: 52 777 80tonu@logistikauudised.ee
Lilia Roos
Lilia RoosReklaami projektijuhtTel: 585 485 10lilia.roos@aripaev.ee