• ST
  • 02.02.26, 15:03

Laopindu justkui jagub, kuid alla 100m² suuruse lao leidmine on endiselt väljakutse?

Tallinna ja selle lähiümbrusesse on viimastel aastatel lisandunud sadu tuhandeid ruutmeetreid uusi laopindu. Logistikaparke, mis pakuvad 200–300m² suuruseid ladusid, on turul piisavalt, kuid alla 100m² suuruste laopindade leidmine on endiselt väljakutse. Väikepindade vähesust leevendavad Everaus Kinnisvara vastvalminud lao- ja stock-office-pinnad Lennuradari teel, mis on rajatud just mikro- ja väikeettevõtjate vajadusi silmas pidades.
Lennuradari laokompleks asub logistiliselt strateegilises kohas, Tallinna ringtee ja Suur-Sõjamäe tee vahetus läheduses.
  • Lennuradari laokompleks asub logistiliselt strateegilises kohas, Tallinna ringtee ja Suur-Sõjamäe tee vahetus läheduses.
  • Foto: Everaus Kinnisvara
Lennuradari laokompleks koosneb seitsmest hoonest, millest viis on valmis ja kaks valmivad tänavu kevadel. Igas hoones on 14-16 äripinda, valikus on nii klassikalised laopinnad kui kaasaegse ärikinnisvara kontseptsiooniga stock-office-pinnad.
„Nagu öeldud, on Lennuradari laokompleks rajatud just mikro- ja väikeettevõtjate vajadusi silmas pidades – neile, kes otsivad kvaliteetset ja funktsionaalset, kuid optimaalse suurusega pinda liigsete ruutmeetriteta“, sõnas Everaus Kinnisvara tegevjuht Janar Muttik.
Sihtgrupist tulenevalt jäävad Lennuradari teel asuvate laopindade suurused vahemikku 36,4-97,6 ruutmeetrit. Lagede kõrgus on kuni 6,5 meetrit, kusjuures stock-office-pinnad on osaliselt kahekordsed. See võimaldab lisaks kaupade ladustamisele või väiketootmisele sisse seada ka kontori või esindussaali. „Tuues lao- ja tootmisruumid ühise katuse alla koos kontori ja esinduspinnaga, hoiab ettevõtja kokku nii logistika-, kommunikatsiooni-, personali- ja kui ka kõrvalkuludelt“, lisas Muttik.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Atraktiivne asukoht

Lennuradari laokompleks asub logistiliselt strateegilises kohas, Tallinna ringtee ja Suur-Sõjamäe tee vahetus läheduses. See tagab ettevõtetele kiire ja mugava ühenduse Tallinna linna, Harjumaa suuremate keskuste ja kõigi Eesti põhimaanteedega. Lähedus lennujaamale ja sadamatele on oluline eelis ettevõtjale, kelle äritegevus nõuab operatiivset ligipääsu rahvusvahelistele logistikasõlmedele.
Igal äripinnal on eraldi sissepääs (nii tõstuks kui käänduks) ning individuaalne kütte reguleerimise võimalus. Turvalisuse tagavad videokaamerad ja aiaga piiratud suletud territoorium.

Positiivne kasutajakogemus

Lennuradari laokompleksi kasutajate hulgas on ka Riigikaitse Edendamise Sihtasutus, mis koostöös Eesti Kaubandus-Tööstuskojaga toetab Ukrainat varustuse ja meditsiinivahendite hankimise ning rindele saatmisega.
„Sihtasutus otsib, soetab ja viib Ukrainasse varustust ning humanitaarabi, mida reaalselt on sõjapiirkonnas vaja ja küsitud. See eeldab paratamatult vaheladustamise võimalust ja Everaus Kinnisvara Lennuradari laokompleks on selleks ideaalne – laod on optimaalse suurusega, logistiliselt mugavas asukohas ja hästi ligipääsetavad,“ selgitas sihtasutuse juhataja Mait Palts.
Tutvu vabade pindadega SIIN.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 22.01.26, 15:55
Vito Tourer proovisõidul: mitmeotstarbeline sõiduk tööks ja pikemateks sõitudeks
Kuidagi on läinud nii, et juba aegade algusest alates on maailma loodud väga erinevaid inimesi. Kõigil omad soovid, eelistused ja vajadused. Mõnele meeldivad suured sedaanid, teistele aga väledad sportautod, kolmandad janunevad jalustrabava luksuse järele. Nimekiri võiks kujuneda lõpmatuks. Mina olen aga paadunud busside, mahtuniversaalide ja „pirukate“ fänn, kirjutab autohuviline Väino Laisaar.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele