Jaga lugu:

CM: Disaini Volvo kabiini

Volvo korraldab konkursi FH seeria pikamaa raskeveoki kabiinile parima sisekujunduslahenduse leidmiseks. Konkursile on oodatud osalema nii sisekujundajad kui ka lihtsalt auto- ja disainihuvilised.

Konkursi võitja sõidab kahepäevasele reisile Volvo demo- ja disainikeskusesse ning tehasesse Göteborgi. Volvo Estonia OÜ turundusjuhi Raili Riibergi sõnul korraldab Volvo taolist konkurssi esimest korda. Inspiratsiooni saadi uue Volvo FH seeriale antud disainiauhindadest ja soovist sisekujundushuvilistele väljakutse anda. Ta lisas, et  uue FH seeria turule toomisele eelnes transpordiettevõtjate ja veokijuhtide kuulamine, et luua veok, mis rahuldab osapoolte vajadused. Kuigi veokile pandud nõuded – olla samaaegselt kodu, meelelahutuskeskus ja efektiivne töökoht – on saavutatud, soovib Volvo nüüd eksisteerivat suurema sihtgrupini viia ja loodetavasti veelgi häid ideid koguda.

„Veoki kabiin on koht, kus juht veedab enamuse oma päevast. Kabiin peab täitma veokijuhi jaoks nii mugava töökoha, mõnusa puhkeala, magamistoa kui ka köögi funktsiooni. Volvo Trucks on uue FH seeria pikamaa raskeveoki kabiini teinud maksimaalselt kompaktseks, praktiliseks ja mugavaks ning mahutanud sellesse ruumi kõik juhile vajaliku,“ rääkis Riiberg.

Kõikidelt konkursil osalejatelt oodatakse ettepanekuid, kuidas kujundada ruum materjale, värve, tekstuure ja sisekujunduselemente kasutades veelgi mõnusamaks töö-  ja puhkeruumiks. Oodatud on nii tagasihoidlikumad ja konservatiivsemad kui ka fantaasiarikkad ja lõbusad lahendused. „Disainikonkurss on mõeldud kõigile – nii valdkonnas haridust omavatele kui ka esmakujundajatele, kes ehk oskavad oma ideid vaid kirjeldada,“ toonitas Riiberg. „Teinekord ongi lahendus parem, kui tegeletakse valdkonnaga, mis igapäevaselt kauge. Nii nähakse värskel pilgul uusi seoseid, mida valdkonnaekspert ei oska ehk näha.“

Volvo FH seeria pikamaa raskeveok ootab kõiki huvilisi veokiga tutvuma Tartu mnt 1 parklasse 8. mail 2013 kell 15-17.

Tööde esitamise tähtajaks on 10. juuni 2013.  Võitja kuulutatakse välja 17. juunil 2013 ning temaga võetakse personaalselt ühendust. Parima töö valivad välja Volvo eksperdid koostöös Eesti Kunstiakadeemia sisearhitektuuri ja mööblidisaini osakonnaga.

Disainivõistluse kohta saab täpsemat infot SIIT.

 

 

Artikli ilmumist toetas Volvo Estonia OÜ.

Jaga lugu:
LOGISTIKA UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad logistikauudised igal nädalal enda postkasti.

Logistikauudised.ee toetajad:

Enimloetud
Tõnu Tramm
Tõnu TrammLogistikauudised.ee juhtTel: 52 777 80tonu@logistikauudised.ee
Roberta Lupp
Roberta LuppLogistikauudised.ee sündmusedTel: 5331 0510roberta.lupp@aripaev.ee
Lilia Roos
Lilia RoosReklaami projektijuhtTel: 585 485 10lilia.roos@aripaev.ee