Paldiski sadama 60 miljonit maksnud kai sai kasutusloa

Tallinna Sadam sai Paldiskis valminud sadamakaile kasutusloa, kai on mõeldud tuuleparkide komponentide ja sõjatehnika vastuvõtuks.
Paldiski kai aastavahetuse paigus.
  • Paldiski kai aastavahetuse paigus.
  • Foto: Argo Viikvald / Tallinna Sadam
“Kai koos Paldiski Lõunasadama tööstuspargiga loob keskkonna, mis võimaldab koondada tootmise, ladustamise ja logistika ühte terviklikku keskusesse. Head meelt teeb, et esimest suuremahulist maismaatuulepargi komponentidega laeva on oodata juba veebruari teises pooles,” ütles Tallinna Sadama juhatuse esimees Valdo Kalm.

Seotud lood

Uudised
  • 30.01.26, 14:02
BMLG omanikud jäävad tagasihoidlikuks: “Ei paku huvi kommentaaride andmine”
Lause “vähem möla, pikem samm” iseloomustab hästi Baltic Maritime Logistics Groupi (BMLG) omanike äritegemist ja suhtlust avalikkusega. Seda silmapaistva kasumiga kontserni veavad Eesti ühed suuremad dividendivõtjad.
Uudised
  • 09.01.26, 11:12
Tallinna Sadam lõi aasta lukku: kaubakäive taastus, terase- ja viljalastid püstitasid rekordeid
Tallinna Sadama IV kvartali ja eelmise aasta tulemused tervikuna on igati positiivsed: kui konteinerveod ja ro-ro kaubad püsisid 2024. aastaga enam-vähem sama tasemel, siis mõned kaubagrupid lõid suisa uusi rekordeid.
Uudised
  • 05.01.26, 17:11
Tallink säilitas detsembris reisijateveo mahu, kaubavedu vähenes
Tallink Grupp vedas eelmise aasta detsembris eelnenud aasta detsembriga võrreldes küll 0,2% rohkem reisijaid, kuid kaubaveoühikute ja reisijate sõidukite maht vähenes.
Saated
  • 16.12.25, 17:33
Paldiskisse kerkib roheammoniaagi piloottehas
Eesti kapitalil põhinev ettevõte Derivaat NH3 valmistub Paldiskis käivitama roheammoniaagi piloottehast.
  • ST
Sisuturundus
  • 29.04.26, 12:55
Kas teadsite, et tõstukid ja laadurid vajavad liikluskindlustust ka kinnisel territooriumil
Liikluskindlustus on kohustuslik ka paljudele sellistele töömasinatele, millel puudub kohustus liiklusregistris registreerimiseks. See puudutab otseselt logistika- ja laondussektorit, kus igapäevaselt kasutatakse tõstukeid, laadureid ja muud liikuvat tehnikat. Sageli arvatakse ekslikult, et eravalduses kasutatav masin liikluskindlustust ei vaja, kuid tegelikkuses võib selle puudumine tuua kaasa märkimisväärse kulu.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele