• 23.07.25, 14:45

Euroopa Komisjon ähvardab USAd 30% vastutollidega

Euroopa Komisjon selgitas Brüsselis pressibriifingul, et vastusammud rakenduvad üksnes siis, kui Washington ründab esimesena.
Kaubandusvolinik Maroš Šefčovičil saab varsti aeg otsa, et Washingtoniga üksmeel leida.
  • Kaubandusvolinik Maroš Šefčovičil saab varsti aeg otsa, et Washingtoniga üksmeel leida.
  • Foto: SIPA/Scanpix
USA-l ja Euroopa Liidul pole siiani kaubanduslepet, mis hoiaks ära 1. augustil rakenduvad Ameerika-poolsed 30protsendilised tollid. Pikalt kompromissi otsinud eurooplased on nüüd pannud kokku nimekirja ligi 100 miljardi euro väärtuses kaupadest, mis saaksid kaela sama suured vastutollid.

Seotud lood

Uudised
  • 23.07.25, 12:55
Trumpi tariifid vähendasid USA autotootja tulusid miljardi dollari võrra
USA autotootja General Motorsi teise kvartali kasum langes tariifide tõttu 1,1 miljardi dollari võrra, kuid autotootja ületas siiski analüütikute ootusi, mida toetas tema põhiliste bensiiniveokite ja maasturite tugev müük.
Uudised
  • 21.07.25, 15:59
Euroopa Liit valmistub halvimaks: kui tollilepe USAga ei õnnestu
Euroopa Liidu saadikud kohtuvad juba sel nädalal, et panna kokku meetmete plaan juhuks, kui tolliläbirääkimised USA presidendi Donald Trumpiga tulemust ei too.
Uudised
  • 15.07.25, 09:00
Trump: Venemaad ähvardavad karmid tollid
USA president Donald Trump kordas taas, et on Vladimir Putinis pettunud.
Uudised
  • 14.07.25, 10:00
Trump lajatas Euroopa Liidule 30% tollidega
USA president Donald Trump teatas, et kehtestas 30% suuruse tolli nii Mehhikole kui Euroopa Liidule, vahendab CNN.
  • ST
Sisuturundus
  • 18.06.25, 08:58
Nutikas ja maksuvaba valik kauba vedamiseks
2025. aastal jõustuv mootorsõidukimaks sunnib paljusid ettevõtteid oma autoparki ümber hindama ning otsima uusi, kuluefektiivsemaid lahendusi. Üheks praktiliseks alternatiiviks on Eesti haagisetootja Brentex OÜ haagised, mis on täiustunud platvormhaagiste seeriaga. Uus platvormhaagiste seeria ühendab endas tugeva konstruktsiooni, nutika disaini ja põhjamaade tingimustele vastava vastupidavuse.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele