• 15.12.23, 09:00

Eestis võeti kasutusele nutikas autoteenindaja

Toyota edasimüüja Elke Mustamäe esinduses on kasutusel uudsed iseteeninduskioskid, mis võimaldavad tuua auto teenindusse ööpäevaringselt, puutumata kokku ühegi teenindajaga.
Suhtlus esinduse autotehnikutega toimub iseteeninduses ja võtmete üleandmine terminali kaudu.
  • Suhtlus esinduse autotehnikutega toimub iseteeninduses ja võtmete üleandmine terminali kaudu.
  • Foto: Elke Auto
Suhtlus esinduse autotehnikutega toimub iseteeninduses ja võtmete üleandmine terminali kaudu. Inimese roll protsessist täielikult siiski ei kao.

Seotud lood

Uudised
  • 07.12.23, 16:11
Toyota esindaja ühendab kaks Tallinna müügikeskust
Automüügi- ja hooldusettevõtteid koondav Toyota ametlik esindaja Elke liidab kaks Tallinna äriüksust.
Uudised
  • 11.12.23, 14:09
Topauto tegevjuhiks sai Aivar Kägu
Eesti kapitalil põhineva automüüja Topauto tegevjuhiks sai Aivar Kägu, kes seni töötas Topautos järelteeninduse osakonna juhina.
Uudised
  • 08.12.23, 15:27
Automüügis läks november tempokalt
Kui eelmise aasta novembris tabas automüüki langus, siis see aasta on teistsugune: automüük on eelmistest kuudest tegusam.
Saated
  • 11.12.23, 11:59
Elon Muski kauaoodatud küberkastikas on Euroopa turu jaoks ilmselt liiga ohtlik
Pärast mitmeaastast hilinemist on lõpuks jõudmas tänavatele Tesla vastuoluline pikap Cybertruck, kuid eurooplastel pole rõõmustamiseks põhjust, sest kandiline kolmetonnine monstrum ei vasta Euroopa normidele.
  • ST
Sisuturundus
  • 28.10.25, 10:43
Nixor loob terviku, Datalogic tagab töökindluse – ladu, mis liigub tõrgeteta
Kiirus, täpsus ja töökindlus – need kolm märksõna määravad tänapäeva laotöö kvaliteedi. Kui süsteem peab töötama ööpäevaringselt, ei piisa ainult heast tarkvarast, vaid vaja on ka vastupidavat ja nutikat riistvara, mis peab vastu kõige nõudlikumas keskkonnas. Nixor aitab ettevõtetel juurutada ja hooldada Datalogicu seadmeid nii, et kogu logistikaahel, alates kauba vastuvõtust kuni väljastuseni, toimib katkestusteta ja läbipaistvalt.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele