• 21.06.22, 09:46

Lidl: Eestisse kesklao tegemine sõltub turusignaalidest

„See, kas teeme ka Eestisse kesklao, oleneb sellest, milline on turusignaal,“ sõnas Lidl Eesti ja Läti juhatuse liige Maciej Urbanski, kui Äripäeva teemaveebil Kaubandus.ee avanes võimalus külastada Riias asuvat Lidli logistikakeskust. Urbanski sõnul on esimesed signaalid Eesti turult saadud.
Lidli uus logistikakeskus Riias.
  • Lidli uus logistikakeskus Riias.
  • Foto: Ardo Kaljuvee
Lidli logistikakeskus avati 2020. aastal ning esimesi kauplusi hakati teenindama 2021. aasta oktoobris, kui avati esimesed 15 kauplust Lätis. Kui selle aasta lõpuks leiab üle Eesti 11 Lidl kauplust, siis sellega laienemised ei piirdu.

Seotud lood

Uudised
  • 23.09.18, 12:03
Lidl rajab Riiga suure logistikakeskuse
Lidli saabumine Baltimaade turule on vaid aja küsimus, sest Merko Ehituse Läti tütarfirma sõlmis Lidliga lepingu suure logistikakeskuse ehitamiseks Riiga.
  • ST
Sisuturundus
  • 18.06.25, 08:58
Nutikas ja maksuvaba valik kauba vedamiseks
2025. aastal jõustuv mootorsõidukimaks sunnib paljusid ettevõtteid oma autoparki ümber hindama ning otsima uusi, kuluefektiivsemaid lahendusi. Üheks praktiliseks alternatiiviks on Eesti haagisetootja Brentex OÜ haagised, mis on täiustunud platvormhaagiste seeriaga. Uus platvormhaagiste seeria ühendab endas tugeva konstruktsiooni, nutika disaini ja põhjamaade tingimustele vastava vastupidavuse.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele