Autor: Logistikauudised.ee • 25. veebruar 2022

Pagulasabi koondab transpordi vajajaid Poolast Eestisse, esimene GoBusi buss väljub peagi

Eesti Pagulasabi kaardistab inimesi, kelle pereliikmed/tuttavad vajavad abi Poolast Eestisse saamisel, peagi läheb teele esimene GoBusi buss

Eesti Pagulasabi kaardistab inimesi, kelle pereliikmed/tuttavad vajavad abi Poolast Eestisse saamisel. Paraku saab aidata vaid neid, kes on juba Poola jõudnud või sinna jõudmas, Ukraina seest evakueerimisega arusaadavalt aidata ei saa.

Peagi läheb teele esimene GoBusi buss, üles on end andnud ka teised ettevõtted ja vabatahtlikud. "Koordineerime jooksvalt, hetkel on põhiküsimus abivajavate inimeste leidmises," teatas Eesti Pagulasabi.

Eesti Pagulasabini on annetustena jõudnud kokku ligi 100 000 eurot. Peagi avatakse ka annetusliinid, mille kaudu saab toetada.

Pagulasabi kodulehel saab end ka üles anda, kui on pakkuda elupinda/tööd/teenuseid/asju siiasaabuvatele põgenikele, kelle arvu on raske hetkel prognoosida.

Transpordivajadusest Poolast Eestisse saab teada anda meiliaadressil: [email protected]

Välisministeerium teatas täna, et Laupäeva õhtul on võimalik pöörduda Poola piirilinnast Medykast bussiga Eestisse:

Laupäeval, 26.02.2022 orienteeruvalt kell 18:00 kohaliku aja järgi on Eesti kodanikel võimalus bussiga tagasi pöörduda Poolast Eestisse. Bussid väljuvad Poola piirilinnast Medykast. Kodanikel, kes on jõudnud Ukrainast Poolasse ja kellel puudub transpordivõimalus sõiduks Eestisse, palume võtta ühendust välisministeeriumiga kas e-maili [email protected] või telefoni teel +372 53019999.

Jaga lugu
Logistikauudised.ee toetajad:
Tõnu TrammLogistikauudised.ee juhtTel: 52 777 80
Anu SoometsSündmuste programmijuht Tel: 5164397
Rain JüristoReklaamimüügi projektijuhtTel: 6670 077