Autorid: Gerli Ramler, Äripäeva kaasautor, Tõnu Tramm • 29. september 2021
Ainult tellijatele
Autotranspordi TOP: AloneWolf riisus koore
Autotranspordi TOPi esikolmik on kõik ühel meelel, et eelmise aasta edu taga oli põhiliselt soodsam kütus. Esikoha omanik, riigisisest ja rahvusvahelist transpordilahendust osutava AloneWolfi juhatuse liige ja omanik Andrus Laul tõdeb, et sel aastal ollakse paraku tagasi harjumuspärases rütmis ning erinevad surved on taastunud ja tugevamad kui kunagi varem.
Sel suvel katsetas AloneWolf koos Transpordiameti ja Schenkeriga pikki autoronge Eesti teedel.
Autor: Kaspar Pokk
„2020. aasta oli AloneWolfile väga edukas, isegi rekordiline. Suur kummardus nii meie kaugsõidu autojuhtidele AloneWolfis, kui Eesti sisestele vedudele keskendunud tütarettevõtte StoneWolfi meeskonnale. Pean ütlema, et pole sellist ühte kindlat asja, mis edu tõi. Pigem osutusid õigeks erinevad meeskonna ja kliendisuhete suunal tehtud tegevused, millesse olime pikaajaliselt ja meelekindlalt panustanud,” räägib Andrus Laul.
Juhime tähelepanu, et Sul on õigus keelata oma kontaktandmete kasutamine samasuguste toodete või teenuste otseturustuse tegemiseks võttes Äripäevaga ühendust aadressil [email protected] või telefonil 667 0099.
Jaga lugu
Liitu Logistikauudiste iganädalase uudiskirjaga, et ükski oluline teema valdkonnas ei jääks märkamata.