Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Saku Õlletehas kahekordistab eksporti Venemaale

Mullu sügisel eksporti Venemaale alustanud Saku Õlletehas laiendab idanaabri turule suunatud sortimenti nelja uue õlle näol ning tõstab lähinädalatel teele saadetavate uute kogustega idasuunalist eksporti pea kaks korda.
Saku õlletehase ekspordijuht Margus Masing ja juhatuse liige Jaan Härms.
  • Saku õlletehase ekspordijuht Margus Masing ja juhatuse liige Jaan Härms.
  • Foto: Arno Mikkor
"Venemaa tarbijad on meie esindusõlu Saku Kulla väga soojalt vastu võtnud ning alates mullu sügisest oleme oma partnerile, kel on üle riigi ligi 9500 kauplust, tarninud enam kui 170 rekkatäit õlut," lausus Saku Õlletehase juhatuse liige Jaan Härms. "Tulenevalt klientide nõudlusest laiendasime ka Venemaale pakutavate õllede sortimenti nelja võrra."

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 29.04.26, 12:55
Kas teadsite, et tõstukid ja laadurid vajavad liikluskindlustust ka kinnisel territooriumil
Liikluskindlustus on kohustuslik ka paljudele sellistele töömasinatele, millel puudub kohustus liiklusregistris registreerimiseks. See puudutab otseselt logistika- ja laondussektorit, kus igapäevaselt kasutatakse tõstukeid, laadureid ja muud liikuvat tehnikat. Sageli arvatakse ekslikult, et eravalduses kasutatav masin liikluskindlustust ei vaja, kuid tegelikkuses võib selle puudumine tuua kaasa märkimisväärse kulu.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele