Autor: Logistikauudised.ee • 25. september 2020

Kandideeri aasta logistikateo auhinnale!

Igasügisest traditsiooni järgides valib Äripäeva Logistikauudised taaskord välja aasta parima logistikasaavutuse: konkurss Aasta Logistikategu 2020 on nüüd ametlikult avatud!
Aasta Logistikateo finalistid auhinnatseremoonial 2019. aasta Logistika Aastakonverentsil.
Foto: Eiko Kink

Juba 19ndat korda toimuva konkursi eesmärk on tunnustada logistika valdkonnas saavutatud edu. Osalema kutsume kõiki Eesti ettevõtteid ja organisatsioone, kes tunnevad, et on sel aastal logistika või transpordi vallas midagi erilist korda saatnud.

Saatke oma aasta logistikateo lühitutvustus: milline oli 2019/2020 aastal ellu kutsutud ja rakendatud logistiline parendus, mis kasvatas teie ettevõtte või tarneahela efektiivsust, käivet, kasumit, tarnekindlust, varude ringlemiskiirust, klientide rahulolu, optimeeristegevust või aitas säästa kulusid.

Teenusepakkuja võib konkursile esitada parenduse, mis on kasvatanud ettevõtte klientide vastavaid näitajaid. Võistlustöö kirjeldus tuleb koostada lakoonilises vormis. Kokku maksimaalselt 100sõnaline kirjeldus saatke hiljemalt 20. oktoobriks e-posti aadressile [email protected]

Lisaks laekunud kandidaatidele esitab ka iga žüriiliige konkursile kolm omapoolset kandidaati. Kõigi kandideerivate logistikategude seast valib žürii välja 3 finalisti, kelle seast saavad logistikauudiste lugejad valida välja oma lemmiku. Žürii koosseisu kuuluvad logistikaajakirjanikud ning PROLOGi juhatuse liikmed. Finaali pääsevaid töid tutvustatakse Äripäeva „Logistikauudised” oktoobrikuu eriväljaandes ning Äripäeva logistikauudiste teemaveebis www.logistikauudised.ee.

2019. aastal konkursile laekunud kandidaadid

- ABB elektrooniline tellimissüsteem

- Alexela maailma esimene energiakaubamaja

- Bolti sisenemine toidukulleriteenusesse

- CityBee Eesti kaubikute ja sõiduautode nutirenditeenus

- Cleveroni pakirobotite maailmavallutus

- DHLi liitumine pakiautomaatide võrgustikuga

- Eckerö Line’i reisiparvlaeva Finbo Cargo liinile toomine

- IKEA uus e-kontseptsioon Eesti turul

- Operaili multimodaalsete vedude projekt

- Starship Technologies`i USA-sse laienemine

- Uudne LoftOffice lao- ja ärikinnisvara Tallinnas Lasnamäel

Kolme võidutöö esitlemine ja 19. Aasta Logistikateo autasustamise tseremoonia toimub 26. novembril, 22. Logistika Aastakonverentsil, mis toimub sedapuhku Tallinna Loomaaia Keskkonnahariduskeskuses ning mis kantakse üle ka veebi vahendusel.

Eelmisel aastal võitis Aasta Logistikateo tiitli osutus AS Operail multimodaalsete kaubavedude projekt. Logistikauudiste lugejate lemmiku tiitli sai Alexela maailma esimene energiakaubamaja. Lisaks pääses kolme parima hulka CityBee Eesti kaubikute ja sõiduautode nutirenditeenus.

Varasemalt on võitnud tiitli Omniva uus logistikakeskus, Omniva, Starshipi ja Daimleri koostöös toimunud viimase miili robottarne pilootprojekt, Eesti Rahva Muuseum, Live Technologies, Häirekeskus, ELRON, EVR Cargo, Eesti Logistikaklaster, DPD Eesti, SmartPOST, Magnum Logistics, A Le Coq, Lextrans/Autologistika, Sillamäe Sadam, DFDS Transport (praegune DSV Transport), Schenker ja Telema.

PANE TÄHELE

Logistikateo kirjeldus peab vastama küsimustele:

Mis oli logistikateo eesmärk?

Milline oli logistikateo protsess?

Millised on tänaseks selgunud tulemused?

Logistikauudised.ee toetajad:
Liitu Logistikauudiste uudiskirjaga!
Tõnu TrammLogistikauudised.ee juhtTel: 52 777 80
Anu SoometsSündmuste programmijuht Tel: 5164397
Rain JüristoReklaamimüügi projektijuhtTel: 6670 077