Autor: Logistikauudised.ee • 26. august 2019

DSV ühinemine Panalpinaga jõudis lõpule

DSV teatas, et ühinemisprotsess Šveitsi päritolu maailma juhtiva logistikafirmaga Panalpina, on jõudnud lõpule. Tulemusena loodi maailma suuruselt neljas ekspedeerimisettevõte.
Panalpina on Šveitsi päritolu maailma üks juhtivaid logistikaettevõtteid.
Autor: Reuters/Scanpix

Börsifirma uueks nimeks saab DSV Panalpina A/S, ent kõikide riikide üksuste kaubamärgina jääb kasutusele nimi DSV. Ühinenud ettevõttes töötab kokku rohkem kui 60 000 töötajat 90 riigis, kes kontrollivad igapäevaselt rohkem kui 20 000 veoauto liikumist, lähetavad aastas 2,9 miljonit TEU-d meretranspordiga ja 1,7 miljonit tonni kaupa lennuvedudel ning haldavad 6 000 000 m2 laopindu.

Loe lisaks
Logistikafirma sihib 100 miljoni piiri

Kogu operatiivtegevuse täieliku integratsiooni pikkuseks hinnatakse 2-3 aastat, mille jooksul jääb peamiseks fookuseks olemasolevate klientide kõrgetasemeline teenindamine kõikides ühinenud ettevõtte geograafilistes piirkondades ja valdkondades.

„Ühe tähtsa osana DSV kasvustrateegiast on juba pikka aega olnud ühinemised ja omandamised - alustades Samson Transpordist kuni tänaseks läbi aegade suurima ühinemiseni Panalpinaga. Veokorraldusmaailmas kehtib reegel – Big Is Beautiful ja selle poole pürgivad kõik maailma „suured“,“ nentis DSV Estonia AS juhatuse esimees Jaan Lepp.

„Meie klientidele igapäevaelus tähendab see aga täiendavaid võimalusi, efektiivsemaid lahendusi ja suuremat kindlust, et kaubad õigeaegselt kohale jõuavad.“

Jaga lugu
Logistikauudised.ee toetajad:
Tõnu TrammLogistikauudised.ee juhtTel: 52 777 80
Anu SoometsSündmuste programmijuht Tel: 5164397
Rain JüristoReklaamimüügi projektijuhtTel: 6670 077