Konverentsil esinevad mitmed eksperdid ja praktikud. Konverentsipäeval lahatakse erinevaid tarnijatega seotud teemasid - räägitakse sellest, kuidas paika panna võtmetarnijad ja kuidas kujundada ostustrateegia. Samuti räägime, kuidas mõõta võtmetarnijate tulemuslikkust.
Teemasid on teisigi. Näiteks Glamox SPL divisjoni hankejuht Hannes Laaser kõneleb lähemalt hinnaläbirääkimistest ja sellega seotud väljakutsetest. Ettekandes saame vastuse küsimusele, kui oluline on ettevalmistus ja kas lõpptulemustest saab ennustada.
Telema juhatuse esimees ning finants- ja tarneahelaekspert Hele Hammer selgitab aga, kuidas peaks hindama tarnijate finantstervist. Kas ja millal võiks võtmetarnijatesse leebemalt suhtuda?
Eversheds Sutherlandi partner Risto Rüütel räägib pikemalt sellest, kuidas leida võtmepartnereid välismaal ja kuidas nendega suhelda.
PROLOGi tegevjuht ja tarneahelaekspert Peep Tomingas kirjeldab, milliseid ostustrateegiad peaks rakendama n-ö vähemtähtsate tarnijate puhul.
Aruteluringis lahatakse aga korduma kippuvaid vigasid tarnijasuhetes ning arutatakse, kuidas jõuda koostöös tasemeni, mis tekitaks samas ettevõttes töötamise tunde.
Kuulata saab ka põnevaid kogemuslugusid:
*Tarnijate hindamine tööstusettevõtte Salvest näitel (Kristo Raud, ettevõtte logistka- ja ostujuht):
*Ostutellimuste automatiseerimine ja kommunikatsioon tarnijatega (Kaido Pae, Ensto Enseki ostuosakonna juht):
*Strateegiline partnerlus tagab tarnekindluse ja konkurentsieelise (Kristiina Lahe, Orkla Eesti kategooria juht).
Tule konverentsile
Täpsema programmiga saate tutvuda
SIIN.
Soodushinnaga 269 + km (322,8 km-ga) saab registreeruda kuni 31. augustini.
3 või enama osaleja korral kehtib soodushind 229 + km (274,8 eurot km-ga). Selleks võite osalejate nimed ja kontaktid saata ka aadressile
[email protected].
Seotud lood
Eesti ettevõtlusmaastikul on viimastel aastatel ilmnenud murettekitav trend: maksuvõlgade ja pankrottide arv kasvab märgatavalt. Statistika näitab, et maksuvõlglaste arv on viimase kolme aastaga suurenenud 35% ning pankrotis ettevõtete arv koguni 48%. Sellises olukorras on oluline, et ettevõtted saaksid oma võlanõuded kiiremini ja efektiivsemalt lahendatud. Siin tulebki appi Infopanga võlaregister, mis pakub innovatiivset ja praktilist lahendust võlgnikega tegelemiseks.