Autor: Logistikauudised.ee • 26. aprill 2019

Osavaim hooldeautojuht on Tarmo Einling

25. aprillil 2019 toimunud hooldeautojuhtide kutsevõistlusel osales 17 võistkonda, kes võistlesid kolmel alal: liiklustest, täpsussõit ja teoreetiliste teadmiste viktoriin. Esimese koha võitis hooldeautojuht Tarmo Einling Leonhard Weiss Viater Ehitus AS-ist.
Kutsevõistluste tänavused kolm parimat juhti.
Autor: Maanteeamet

Teise koha saavutas Aivar Lepp Tariston AS-ist ja kolmanda koha Ago Mänd Trev-2 Grupist.

„Tunne on ülev!“ ütles Tarmo Einling pärast esikoha väljakuulutamist. „Spetsiaalselt ma võistluseks ei harjutanud, kuigi mõnes mõttes sai ju terve talv harjutatud.“ Einling tõdes, et kergelt võit ei tulnud, aga seda hinnalisem see on.

„Hooldeautojuhi amet vajab raudset närvi ja oskuslikku masinajuhtimisvõimet ning just seda me võistlusel imetleda saimegi,“ sõnas Maanteeameti hooldevaldkonna juht Tarmo Mõttus. „Selline üritus on oluline, et ühe ameti meestel oleks võimalus kogemusi vahetada, mõõtu võtta ja ka lihtsalt suhelda.“

Järvamaa Kutsehariduskeskuse Särevere õppekohas toimunud võistlusega jätkas Maanteeamet riigiteede korrashoiutööde tellijana maanteeala töötajate 1973. a alguse saanud kutsevõistluste traditsiooni. Ürituse peamiseks eesmärgiks on motiveerida riigiteede korrashoiuga tegelevaid ettevõtteid ja hooldeautojuhte pidevale enesetäiendamisele. Üritusest võtsid osa kõik Eesti riigimaanteede korrashoiulepingu partnerid ja Järvamaa Kutsehariduskeskus.

Jaga lugu
Logistikauudised.ee toetajad:
Tõnu TrammLogistikauudised.ee juhtTel: 52 777 80
Anu SoometsSündmuste programmijuht Tel: 5164397
Rain JüristoReklaamimüügi projektijuhtTel: 6670 077