• 25.01.19, 14:12
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Galerii: Autovedajate Aastakonverents

Sel nädalal toimus juba seitsmes Autovedajate Aastakonverents, mis tõi saali rekordarvu külastajaid. Konverents keskendus kolmele peamisele teemale: e-veoselehe kasutuselevõtt, veokijuhtide palgad ning gaasiveokite saabumine.
Galerii: Autovedajate Aastakonverents
  • Foto: Roberta Lupp
Üheks konverentsi peaesinejaks oli Volvo Trucks AB innovatsioonidirektor Lars Martensson, kes tuli välja väga selge sõnumiga: LNG saab lähiaastatel olema veokimaailmas peamiseks alternatiiviks diislikütusele.
Temaga oli sama meelt ka Alexela Oil juhatuse liige Marti Hääl, kelle hinnangul pole diiselmootoritel Euroopa Liidu kliimaeesmärke arvestades lootustki väga kauaks kestma jääda. Võidavad need, kes sellest kiiremini aru saavad ning Alexela on esimesed kolm LNG veokit juba ära tellinud.
Samuti sai kuulda konkreetseid kogemusi CNG raskeveoki kasutamisel Eestis, samal teemal saab pikemalt lugeda juba järgmisel teisipäeval ilmuvast Logistikauudised erilehest.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Vaata pildigaleriid konverentsilt:
Autovedajate aastakonverents
40 fotot
  • Autovedajate aastakonverents

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 02.10.25, 13:57
Raben Eesti logistikateenused vastavad kohalikele vajadustele, aga Euroopa mõõtkavas
Kui Raben Eesti alustas 2004. aastal tegevust kaheliikmelise meeskonnaga, ei osanud keegi arvata, et ettevõttest kasvab kiiresti üks tugevamaid tegijaid kohalikul transpordi- ja logistikaturul. Tänaseks on meeskond oluliselt kasvanud ning lisandunud on mitmekülgne teenusteportfell, mis võimaldab pakkuda lepingulist logistikat, siseriiklikku ja rahvusvahelist transporti, jahutatud toidukaupade logistikat, mere- ja õhutransporti ning intermodaalset transporti läbi ettevõtte filiaalide erinevates riikides.

Enimloetud

1
Uudised
  • 10.10.25, 14:21
ELEA korraldab pikemate autorongide demopäeva
2
TOP
  • 25.09.25, 09:25
Autotranspordi TOPi esikohaomanik: turul käib pidev võitlus
3
Uudised
  • 13.10.25, 11:51
Galerii: “Kriisilogistika päev 2025
Olulisim küsimus: miks pole logistikaettevõtted ETO nimekirjas?
4
Uudised
  • 09.10.25, 12:13
Järjekordne BLSi juhatuse liige lahkus ametist
BLS on kümme aastat järjest kahjumit saanud
5
Uudised
  • 13.10.25, 13:27
Hiina vastas USAle: mitmed laevad pöördusid nädalavahetusel tagasi
Sadamatasud kasvavad ka USA börsil noteeritud mitteameerika päritolu laevandusfirmadele
6
Uudised
  • 10.10.25, 12:55
Juba 24. korda: “Aasta logistikategu 2025” ootab kandidaate!
Kandideeri ise või anna teada ägedast logistikateost: kandidaate saab esitada oktoobri lõpuni!

Viimased uudised

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele