Autor: Logistikauudised.ee • 22. jaanuar 2019

Inbank AS sai Inbank Liisingu ainuomanikuks

Jan Andresoo
Autor: Inbank
22. jaanuaril jõustus leping, millega Inbank AS ostis Fairown Finance OÜ-lt 20% suuruse osaluse kasutusrendi täisteenust pakkuvas ettevõttes Inbank Liisingus, saades tehingu tulemusel ettevõtte ainuomanikuks.

Inbanki juhatuse esimehe Jan Andresoo sõnul oli tehingu peamiseks eesmärgiks Inbank Liisingu fookuse parandamine ja toote standardiseerimine. „Soovime oma tooteid arendada rahvusvaheliselt ja seetõttu leidsime, et ainuomanikuna on selle eesmärgi saavutamine lihtsam,“ ütles Andresoo.

„Koostöö alguses leppisime kokku kolme aasta pikkuses partnerluses ning käesoleval aastal jõudis kätte aeg tulevikuplaanide tegemiseks. Täname Fairown Finance’it hea koostöö eest ettevõtete finantseerimise lahenduste arendamisel ning meil on hea meel tõdeda, et meie koostöö jätkub ka edaspidi,“ sõnas Andresoo.

Inbank Liising asutati 2016. aasta aprillis eesmärgiga pakkuda kasutusrendi täisteenust väike- ja keskmise suurusega ettevõtetele, mis hõlmab äriks vajalike seadmete liisimist, hooldust ja kindlustamist.

„Ettevõtted eelistavad aina enam vajalikke seadmeid alates arvutist kuni põllutöömasinateni soetada kasutusrendi täisteenuse abil, kuna sel viisil pole vaja muretseda kindlustuse või vara hilisema müügi pärast. Seetõttu soovime pakkuda atraktiivseid liisingulahendusi, millega toetada kasvu ka ärikliendi finantseerimise sektoris,“ ütles Andresoo.

Aastal 2015 pangana tegutsemist alustanud Inbank pakub teenuseid oma internetipanga ja partnervõrgustiku kaudu. Inbank tegutseb Eesti, Läti, Leedu ja Poola turgudel. Lisaks kaasatakse rahvusvahelisi hoiuseid Saksamaalt ja Austriast.

Jaga lugu
Logistikauudised.ee toetajad:
Tõnu TrammLogistikauudised.ee juhtTel: 52 777 80
Anu SoometsSündmuste programmijuht Tel: 5164397
Rain JüristoReklaamimüügi projektijuhtTel: 6670 077