• 24.05.18, 10:05
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Algas konverents "Laoseis 2018"

Täna toimub Harju KEKi Valdmäe Tööstuspargis konverents "Laoseis 2018".
Konverents Laoseis 2018 Valdmäe Tööstuspargis.
  • Konverents Laoseis 2018 Valdmäe Tööstuspargis.
  • Foto: Harro Puusild
Konverentsil tehakse ülevaade 2018. aasta trendidest laopindade turul ning laomajanduse kõige põletavamatest probleemidest. Luubi all on ka laotöötajate koolitusreeglid Eestis ning arutatakse, mida oleks vaja selles valdkonnas muuta.
Veel räägitakse auditikohustusega seadmetest ladudes ning selles valdkonnas toimunud seadusemuudatustest. Juttu tuleb ka sellest, kuidas leida, hoida ja motiveerida häid laotöötajaid ning spekuleeritakse teemal, millal robotid tõstukijuhtide töö üle võtavad.
Konverentsi modereerivad Logistikauudised.ee juht Tõnu Tramm ja Äripäeva teabekeskuse logistika ja ekspordi teabevara peatoimetaja Fred Märtsoo. 

Artikkel jätkub pärast reklaami

Tutvu täpsema programmiga SIIN

Seotud lood

Uudised
  • 24.05.18, 15:52
Laotöötaja kandidaadile helistades väldi monotoonset hääletooni
Esmamulje loomine telefonis on laotöötaja ametikohale kandideerijatele helistamisel väga oluline, ütles CV Keskuse värbamiskonsultant Triin Kurves täna toimuval Laoseisu konverentsil.
Uudised
  • 24.05.18, 13:12
Uusi logistika- ja tööstusparke ilmselt juurde ei teki
Uusi logistika- ja tööstusparke turule ilmselt juurde ei teki, pigem arendatakse edasi olemasolevaid, prognoosis Harju KEKi müügi- ja turundusjuht Lauri Viileberg täna toimuval Laoseisu konverentsil.
  • ST
Sisuturundus
  • 02.10.25, 13:57
Raben Eesti logistikateenused vastavad kohalikele vajadustele, aga Euroopa mõõtkavas
Kui Raben Eesti alustas 2004. aastal tegevust kaheliikmelise meeskonnaga, ei osanud keegi arvata, et ettevõttest kasvab kiiresti üks tugevamaid tegijaid kohalikul transpordi- ja logistikaturul. Tänaseks on meeskond oluliselt kasvanud ning lisandunud on mitmekülgne teenusteportfell, mis võimaldab pakkuda lepingulist logistikat, siseriiklikku ja rahvusvahelist transporti, jahutatud toidukaupade logistikat, mere- ja õhutransporti ning intermodaalset transporti läbi ettevõtte filiaalide erinevates riikides.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele