• 16.03.17, 09:38
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Transpordi Ametiühing ja GoBus jõudsid kokkuleppele

Transpordi Ametiühing ja GoBus sõlmisid sel aastal esimesena bussiettevõtetest värske kolme-aastase kollektiivlepingu, mis tagab GoBusi bussijuhtidele sektorilepingust soodsamad tingimused, sõltumata sellest, millises GoBusi opereeritavas regioonis bussijuhid töötavad, teatas Transpordi Ametiühing.
Transpordi Ametiühing ja GoBus jõudsid kokkuleppele
  • Foto: Andres Haabu
Transpordi Ametiühing peab seda bussisektoris oma parimaks kollektiivlepinguks, millega tagatakse korrektne töö tasustamise süsteem ja mis vastab kõige paremini põhjamaade tüüpilisele kollektiivlepingu mudelile.
Transpordi Ametiühingu bussijuhtide kooordinaatori Aare Kübarsepa sõnul on GoBusi puhul tegu ettevõttega, kus on varem esinenud olukordi, kus bussijuhid on oma õiguste eest ka streikinud ning kus mõlemad pooled on pidanud tegema kompromisse, kuid täna näeme GoBusi sektori parima tööandjana.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 29.04.25, 11:20
Nutikas ladu loob konkurentsieelise: Nixor aitab luua täielikult automatiseeritud logistikalahenduse
Tänapäeva ärikeskkonnas, kus kiirus, täpsus ja paindlikkus määravad edu, on logistikast saanud ettevõtte konkurentsivõime tuum. Nutikas ladu pole enam pelgalt kuluefektiivne lahendus – see on strateegiline eelis, mis aitab ettevõttel eristuda, kasvada ja kiiremini reageerida turu muutustele.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele