• 06.01.17, 10:54
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Parvlaev Tõll on Poolas ametlikult vastu võetud

6. jaanuari õhtul võttis TS Laevad OÜ juhatuse liige Mart Loik Poola laevatehaselt Remontowa vastu parvlaeva Tõll, teatas TS Laevad.
Tõll asub lähipäevil koduteele.
  • Tõll asub lähipäevil koduteele.
  • Foto: TS Laevad
Eesti saatkond Varssavis väljastas laevale ajutise liputunnistuse. Ühtlasi tasus TS Laevad Remontowa tehasele viimase osamakse.
Mart Loigu sõnul väljastas klassiühing (DNV) laevale vajalikud sertifikaadid. Poolas on kohal ka Veeteede Ameti esindaja, kes viib läbi laeva meresõiduohutuse alase auditi ajutise meresõiduohutuse korraldamise tunnistuse (ISMC) väljastamiseks ning kinnitab laeva vastavuse kehtivatele nõuetele.
Laev registreeritakse Eesti kohturegistri laevaregistris Eestisse saabumisel.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Enne laevatehasest väljumist tuleb teha veel viimased ettevalmistused ehk läbi viia õppused meeskonnale, varustada laev vee, toiduainete ja kütusega.
Koduteed alustab Tõll nädalavahetusel või hiljemalt järgmise nädala alguses. Teekond Poola laevatehasest Eestisse võtab orienteeruvalt kaks päeva. Esimene peatus Eestis saab olema Virtsu sadamas.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 09.03.26, 10:21
Moodne ladu on kliendi lähedal ning valmis kiireteks muutusteks
Laonduses toimuvad muutused ei käi ammu väikeste sammudega, vaid areng on hoogne ja igapäevane. Kui veel hiljuti tähendas automatiseerimine peamiselt roboteid, siis nüüd räägitakse üha enam sellest, kuidas kogu ladu tervikuna targemaks muuta. Tehisintellekt, andmepõhine juhtimine ja väiksemad, kliendile lähemal asuvad laokeskused on suund, kuhu ollakse teel.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele